مطالب تصادفی

آماده هستیم تا فصل هیجان انگیزی را آغاز کنیم

سیف الهی : امیدوارم طرفداران به اهواز بیایند

بدون دیدگاه

آماده هستیم تا فصل هیجان انگیزی را آغاز کنیم


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از ایلنا ؛ روح اله سیف الهی  درباره تمرینات پیش فصل به همراه پارس جنوبی جم گفت: تیم به آمادگی کامل با تمرینات خوبی که پشت سر گذاشته رسیده و بازی‌های تدارکاتی خوبی را سپری کردیم. خوب محک خوردیم و آماده هستیم تا فصل هیجان انگیزی را آغاز کنیم.

او ادامه داد: فصل گذشته هیچ کس فکر نمی‌کرد پارس جنوبی مدعی باشد ولی آقای تارتار جایگاه بسیار خوبی برای ما رقم زد و سال گذشته رده پنج ایستادیم. توقع‌ها از ما بالا رفته و قطعا تلاش می‌کنیم که از سال گذشته بهتر باشیم.

هافبک پارس جنوبی درباره رویارویی با فولاد خوزستان در هفته اول عنوان کرد: گرمای شهر اهواز روی روند این بازی تاثیرگذار است و امیدواریم با تلاش بازیکنان و اندیشه‌های کادرفنی فصل را با پیروزی آغاز کنیم.

سیف الهی درخصوص اهدافش در فصل جدید گفت: من با اینکه در نیم فصل به تیم اضافه شده بودم، در اکثر بازی‌ها حضور داشتم و تنها یک یا دو دیدار را به دلیل مصدومیت جزیی از دست دادم. کادرفنی از عملکردم راضی بودند و ارتباط خیلی خوبی با تماشاگران داشتیم. شهر جم مردم خیلی خوب و خونگرمی دارد که امیدواریم همچنان از ما حمایت کنند و در بازی اول هم به ورزشگاه بیایند.

هافبک پارس جنوبی در پایان از تلاش‌های مهدی تارتار قدردانی کرد: چند ماهی است که با ایشان همکاری دارم و تلاش می‌کنند که با انگیزه به جوانان منتقل کند. تیم یکدستی داریم که از تجربیات ایشان درس می‌گیرند.

نظر خود را برای " سیف الهی : امیدوارم طرفداران به اهواز بیایند " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.