مطالب تصادفی

برد مقابل نفت را به هواداران عزیزمان تقدیم میکنم .

پاداش : میخواهیم نتایج فصل پیش را تکرار کنیم . ( اختصاصی )

بدون دیدگاه

مهاجم پارس جنوبی جم معتقد است همانند فصل قبل ، تیم پارس جنوبی حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت .


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم ؛ فرشید پاداش آقای گل لیگ یک در فصل قبل که این فصل به پارس جنوبی جم پیوسته است در دو هفته ی نخست لیگ مقابل فولاد و نفت مسجد سلیمان عملکرد خوبی به جای گذاشت .

 

فرشید پاداش با وجود قرار گرفتن در سمت راست خط حمله پارس جم موقعیت های مناسب گلزنی ایجاد و در دقیقه ۲۱ نیز با یک فرار سریعی که از سمت راست زمین داشت و ارسال دقیق به مقابل دروازه نفت مسجدسلیمان انجام داد که سانتر او را عماد میرجوان با پرش بلند و ضربه سر محکم تبدیل به گل کرد .

 

مهاجم پارس جنوبی در گفت و گو با خبرنگار وبسایت هواداران پارس جنوبی جم در خصوص برد مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت : بازی خیلی خوبی بود و ما خیلی خوب بازی را شروع کردیم و توانستیم روی تاکتیکی که در هفته کار کرده بودیم به گل برسیم و بعد از گل هم بازی را کامل کنترل کردیم و با شروع نیمه دوم و صحبت هایی که کادر فنی با ما داشتند توانستیم گل دوم را به ثمر برسانیم .

 

وی ادامه داد : بعد از گل دوم هم چندین موقعیت گل داشتیم که با بدشانسی از دست دادیم ولی باز‌ هم خدا را شکر که هوادارانمان خوشحال به خانه هایشان برگشتند ‌.

پاداش با اعلام اینکه در بازی مقابل فولاد خوزستان نیز حق آنها باخت نبود گفت : ما در مقابل فولاد و در شرجی اهواز هم موقعیت های زیادی نسبت به حریف ایجاد کردیم و می توانستیم بازی را با برد پشت سر بگذرانیم .

 

بازیکن پارس جم در ادامه عنوان کرد : تیم پارس جنوبی جم این فصل حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت و می خواهیم نتایج فصل پیش را تکرار کنیم .

 

وی در پایان گفت : برد مقابل نفت مسجد سلیمان را به هواداران عزیزمان خصوصا آن هوادارهایی که در شرجی شدید اهواز شرمنده آنها شدیم تقدیم می کنم .

 

خبرنگار : مصطفی هاشمی

نظر خود را برای " پاداش : میخواهیم نتایج فصل پیش را تکرار کنیم . ( اختصاصی ) " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.