مطالب تصادفی

به نتایج بقیه تیم ها توجهی نداریم

پورامینی : مقابل نفت در ضربات آخر کم دقت بودیم (اختصاصی)

بدون دیدگاه

هافبک پارس جنوبی جم می گوید : مقابل نفت مسجد سلیمان در ضربات آخر کم دقت بودیم و می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم .


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم ؛ حسین پورامینی هافبک پارس جنوبی جم در گفت و گو با خبرنگار وبسایت هواداران در مورد برد پارس مقابل نفت مسجد سلیمان گفت : خدا را شکر اولین سه امتیاز را آن هم در خانه و در کنار هوادار پرشورمان کسب کنیم . متاسفانه بازی با فولاد هم باتوجه به موقعیت هایی که داشتیم نتوانستیم امتیازکسب کنیم و شانس با ما یار نبود .

 

وی ادامه داد : با توجه به نتیجه ی کسب شده مقابل فولاد ، محکوم به برد مقابل نفت مسجد سلیمان بودیم و از اول هفته تمام تمرکز تیم بر روی این بود که بتوانیم سه امتیاز این بازی خانگی را کسب کنیم که خدا را شکر با تاکتیکی که کادرفنی درنظر گرفتند و تلاش بچه ها بازی را با برد پشت سر گذاشتیم .

 

بازیکن پارس جنوبی ضمن تقدیر و تشکر از یار دوازدهم تیم که همیشه و همه جا یار و یاور تیم پارس جنوبی هستند اظهار داشت : در ضربات آخر کم دقت بودیم و می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم . انشاالله در بازی های بعدی از موقعیت خود بهره کامل را ببریم .

 

پورامینی در پایان گفت : به نتایج بقیه تیم ها توجهی نداریم و بازی به بازی پیش می رویم و میخواهیم بهتر از فصل پیش باشیم  .

 

خبرنگار : مصطفی هاشمی

نظر خود را برای " پورامینی : مقابل نفت در ضربات آخر کم دقت بودیم (اختصاصی) " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.