مطالب تصادفی

دو سیو عالی و یک پاس گل

گلر جوان پارس جم در تیم منتخب هفته از نگاه ورزش ۳

بدون دیدگاه

گلر جوان و آینده دار پارس جنوبی جم در تیم منتخب هفته دوم از نگاه سایت ورزش ۳ قرار گرفت .


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم ؛ پس از پایان هفته ی دوم لیگ برتر تیم منتخب هفته از سوی سایت ورزش ۳ اعلام شد که احمد گوهری دروازه بان جوان تیم پارس جنوبی در این ترکیب قرار گرفت .

 

سایت ورزش ۳ در مورد احمد گوهری نوشت : دروازه بان ۲۳ ساله پارس جنوبی به واسطه مصدومیت رحمان احمدی در بازی با فولاد فیکس شد اما به قدری خوب کار کرد که حتی با بازگشت گلر شماره یک نماینده جم هم تارتار نتواند به دروازه بانش دست بزند.احمد گوهری مقابل فولاد علاوه بر چند توپ خوب یک پنالتی زیبا را هم از بیت سعید گرفت تا مقابل نفت مسجدسلیمان هم فیکس باشد. او در این بازی نیز خوش درخشید و نقش کلیدی در پیروزی تیمش داشت.

 

گوهری علاوه بر دو سیو عالی و دریافت چند توپ خوب دیگر توانست اوج هنرنمایی اش را روی گل دوم پارس جنوبی به نمایش گذاشت. جایی که در شروع مجدد کنار دروازه برای ابراهیم صالحی موقعیت گل ساخت. ضربه بلند گوهری با اشتباه دروازه بان نفت مسجدسلیمان به صالحی رسید و او گل دوم را به ثمر رساند تا گوهری اولین دروازه بانی باشد که در لیگ هجدهم پاس گل می دهد. مجموعه این اتفاقات او را برترین دروازه بان هفته دوم لیگ برتر کرد. البته در این هفته وحید شیخ ویسی دروازه بان پیکان نیز چند توپ خوب را در بازی با سایپا گرفت و کاندیدای دوم گلر هفته بود که البته سیوها و عملکرد دروازه بان پارس بهتر بود و به همین خاطر بالاتر از او ایستاد.

نظر خود را برای " گلر جوان پارس جم در تیم منتخب هفته از نگاه ورزش ۳ " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.