مطالب تصادفی

مسئولان همه تیم‌ها را به یک چشم نگاه نمی‌کنند

تارتار : بازیکنان جدید ما هنوز پول نگرفته‌اند

بدون دیدگاه

سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی گفت: ما مدعی قهرمانی نیستیم چون توان رقابت با تیم‌های مدعی را نداریم.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از میزان ؛ مهدی تارتار  در خصوص شرایط این روزهای تیم فوتبال پارس جنوبی‌جماظهارداشت: ما سعی کردیم اسکلت اصلی تیم را حفظ کنیم و بچه‌های با تجربه را نگه داشتیم و در نقاطی که بازیکن از دست داده بودیم، سعی کردیم بازیکنان با کیفیت و کم ادعا جذب کنیم. از طرفی تمرینات را خیلی زود شروع کردیم و کادر فنی تلاش کرد بهترین عملکرد را داشته باشیم. در مجموع فکر می‌کنم تیم خوبی جمع کردیم.

 

وی افزود: نه به باخت هفته اول توجه می‌کنیم و نه در باد غرور بازی با نفت مسجد سلیمان می‌خوابیم. کار ما امسال خیلی سخت است چون نزدیک به هفت، هشت تیم مدعی در لیگ داریم که برای قهرمانی و کسب سهمیه تیم بستند. از این رو فکر می‌کنم در فصل جاری به مراتب کار سخت‌تری پیش رو داریم.

 

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی تصریح کرد: ما مدعی قهرمانی نیستیم چون توان رقابت با این تیم‌ها را نداریم. ما یک تیم هستیم که یک هدف داریم و آن هم این که همه برای هم تلاش می‌کنیم. این شعاری است که برای تیم‌مان انتخاب کردیم. تیم خوبی جمع شده و امیدوارم همچون سال قبل نتایج خوبی بگیریم.

 

تارتار در مورد عدم پرداخت پول به بازیکنان تیمش گفت: یک مقداری پول آمد و برخی از بازیکنان تسویه کردند ولی بازیکنان جدید هنوز پولی نگرفته‌اند. مدیریت در تلاش است که این موضوع حل شود تا تمرکز ما روی مسائل فنی باشد. به هر حال این موضوع مربوط به ما نسیت و بسیاری از باشگاه‌ها با مشکل نقدینگی روبه‌رو هستند. به‌جز چند تیم که همه حمایت و ساپورت می‌کنند، در بین دیگر تیم‌ها تبعیض وجود دارد و مسئولان همه را به یک چشم نگاه نمی‌کنند.

 

وی در مورد بازی با نساجی در هفته سوم لیگ برتر هم تصریح کرد: نساجی تیم یک دستی است و منظم دفاع می‌کند. تیم با ثباتی بوده که کادرفنی خود را حفظ کرده و نفرات خوبی هم به این تیم اضافه شده است. با این حال فکر می‌کنم تنها مشکل ما در این بازی چمن ورزشگاه است که می‌تواند به ما صدمه بزند. البته جو خوبی روی سکو‌های قائمشهر حاکم است و بازی در چنین جوی قطعا لذت بخش خواهد بود.

 

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در پایان خاطرنشان کرد: برای بازی با استقلال زود است فعلا اظهار نظر کنیم و بازی به بازی پیش می‌رویم. در زمان مناسب در مورد این بازی هم صحبت می‌کند.

نظر خود را برای " تارتار : بازیکنان جدید ما هنوز پول نگرفته‌اند " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.