مطالب تصادفی

می خواهیم نتایج پارسال پارس جنوبی را تکرار کنیم

ستاری: تنها مشکلمان در قائمشهر چمن مصنوعی است

بدون دیدگاه

مدافع پارس جنوبی جم اعتقاد دارد تیمش در قائمشهر مقابل نساجی کار سختی دارد اما می تواند نتیجه مطلوبی را رقم بزند.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از ورزش ۳ ؛ درباره شرایط تیم پارس جنوبی در پایان هفته دوم لیگ برتر عنوان کرد: شرایط خیلی خوبی بودیم. ما در هفته اول با وجود اینکه می توانستیم حداقل یک امتیاز بگیریم، اما شرایط برای این امر مهیا نشد. در هفته دوم اما توانستیم از موقعیت های گلزنی مان استفاده کنیم. می توانستیم گل های بیشتری هم به نفت مسجدسلیمان بزنیم اما به هر حال ۳ امتیاز مهم بود که به آن دست پیدا کردیم.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در پارس جنوبی جا افتاده است، بیان کرد: خداراشکر جو تیم خوب است. همه بازیکنان با هم رفیق هستند و کادرفنی نیز تلاش زیادی کرده تا بازیکنان جدید در تیم راحت باشند و مشکلی وجود نداشته باشد. خوشبختانه خودم هم خیلی زود با جو تیم سازگار شدم و جا افتادم. قطعا هفته به هفته از نظر بدنی شرایط بهتری پیدا می کنم و امیدوارم مهره موثری برای تیم باشم.

 

مدافع چپ پارس جنوبی با اشاره به دیدار با نساجی مازندران خاطرنشان کرد: ما بازی نساجی مقابل تراکتورسازی را که نگاه کردیم، متوجه شدیم این تیم دونده و خوب است. آنها قطعا در زمین خودشان با توجه به اینکه سال اول حضورشان در لیگ برتر است سنگ تمام می گذارند. نساجی به طور کلی تیم خوبی است و مشکل اصلی مان بازی در چمن مصنوعی است. این مساله به سود نساجی می شود چون بازیکنان ما به چمن مصنوعی عادت ندارند. با این حال تلاش می کنیم همانطور که در بازی با فولاد خوب کار کردیم در این مسابقه خارج از خانه نیز دست پر از زمین خارج شویم.

 

ستاری پیش بینی اش از رتبه پارس جنوبی جم در پایان فصل را اینطور بیان کرد: پارسال هیچ کس فکر نمی کرد که پارس جنوبی رتبه پنجم را به دست آورد و شگفتی ساز شود. شاید خیلی ها می گفتند شانسی بوده اما اعتقاد من بر این است که شانس در یکی، دو بازی در خانه شما را می زند. نمی شود در طول یک فصل شما پنجم شوید. این موضوع نتیجه زحمات کادرفنی و بازیکنان بود. حالا هم با توجه به نتایج قبلی توقعات از تیم بیشتر می شود، اما کارمان هم سخت تر است.

 

وی افزود: امسال تیم ها هزینه های بیشتری انجام دادند اما با توجه به شناختی که از تیم خودمان دارم، دور از دسترس نیست که بتونیم نتایج فصل قبل را تکرار کنیم. هرکس هم بازی های ما را دیده، می داند که پارس جنوبی مثل فصل قبل به دنبال کسب نتایج مطلوب است.

نظر خود را برای " ستاری: تنها مشکلمان در قائمشهر چمن مصنوعی است " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.