مطالب تصادفی

نیم فصل سال گذشته باید به جم می‌آمدم

محسن بنگر :پارس امسال هم نتایج خوبی کسب می کند

۱ دیدگاه

محسن بنگر مدافع جدید پارس جنوبی جم می گوید که انتقال او به این تیم باید در نیم فصل سال گذشته اتفاق می افتاد.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از ورزش ۳ ؛ محسن بنگر خرید جدید تیم فوتبال پارس جنوبی جم  در مورد پیوستن به این تیم گفت: خدا را شکر با پارس جنوبی جم به توافق رسیدیم  و امسال در خدمت این تیم خواهم بود. خب باید نیم فصل سال گذشته این اتفاق می افتاد که در نهایت امروز با تاخیر به تیم پارس جنوبی جم اضافه شدم.

 

کاپیتان سابق پرسپولیس در خصوص دلیل این تاخیر توضیح داد: سال گذشته به خاطر شرایط آقای افاضلی و نفت تهران در این تیم ماندم، چون قول داده بودم که به تیم کمک کنم.

 

بنگر در مورد مطالبات خود از باشگاه نفت و شرایط این باشگاه نیز اظهار داشت: واقعا خبر ندارم و پولی هم نگرفتیم. فکر می کنم در نفت همه چیز روی هوا باشد.

 

محسن بنگر که امروز اولین تمرین خود را با پارس جنوبی پشت سر می گذارد، در مورد رضائیان مدیرعامل این باشگاه افزود: خوشحالم که با یک مدیر فوتبالی کار می کنم  که جوان ولی با تجربه است و مطمئنم با حضور این مدیرعامل و این کادر فنی پارس جنوبی می تواند مثل سال گذشته نتایج خوبی کسب کند.

 

مدافع سابق پرسپولیس و سپاهان در مورد ارزیابی خود از شرایط فوتبال ایران طی دو هفته گذشته نیز اضافه کرد: این هفته ایران نبودم و بازی ها را ندیدم و به همین دلیل نمی توانم در این مورد صحبتی داشته باشم.

 

محسن بنگر در پایان صحبت هایش را اینگونه خاتمه داد: ممنونم از مدیران و کادر فنی باشگاه که به من اعتماد کردند؛ امیدوارم بتوانم در شهر جم که هواداران بسیار پرشوری دارد، سال فوتبالی خوبی را تجربه کنم و جواب اعتماد باشگاه را بدهم.

نظر خود را برای " محسن بنگر :پارس امسال هم نتایج خوبی کسب می کند " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.