مطالب تصادفی

مصدومیتم رفع شده است

احمدی : بازی مقابل نساجی و هوادارانش سخت است

بدون دیدگاه

دروازه‌بان تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: نساجی با هوادارانی که دارد کاملا شرایطش نسبت به تیم‌های دیگر فرق می‌کند و آنها تیم منسجمی و خوبی هستند.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از میزان ؛ رحمان احمدی در خصوص شرایط خود و اینکه آیا مصدومیتش برطرف شده یا خیر، اظهارداشت: مصدومیت من برطرف شده و این روزها سخت مشغول تمرین کردن هستم تا خود را برای بازی‌های آینده آماده کنم.

 

وی افزود: بدن من هنوز آماده بازی نیست و دو هفته بیشتر نیست که من در حال تمرین کردن هستم. فکر می‌کنم به زودی بتوانم با صلاحدید کادرفنی برای تیم خود بازی کنم.

 

دروازه‌بان تیم فوتبال پارس جنوبی جم در مورد بازی تیمش بانساجی در هفته سوم لیگ برتر تصریح کرد: به نظرم بازی حساسی پیش‌رو داریم و البته بازی در چمن مصنوعی کمی سخت است. نساجی با هوادارانی که دارد کاملا شرایطش نسبت به تیم‌های دیگر فرق می‌کند و آنها تیم منسجمی هستند.

 

احمدی افزود: در بازی اول مقابل فولاد خوزستان هم ما نباید شکست می‌خوردیم ولی در بازی دوم خود را پیدا کردیم و موفق شدیم بازی را با پیروزی به اتمام برسانیم. امیدوارم در بازی با نساجی هم دستورات کادرفنی را به خوبی در زمین پیاده کنیم تا در این بازی هم پیروز شویم.

 

وی در پایان در خصوص شرایط امسال پارس جنوبی جم و اینکه آیا این تیم می‌تواند نتایج خوبی کسب کند، خاطرنشان کرد: تیم ما هدف خاص خود را دارد و کادرفنی و بازیکنان خوبی در اختیار داریم که همه برای موفقیت این تیم در تلاش هستند. فکر می‌کنم نتایج خوبی بگیریم و هرچه که جلوتر برویم بهتر هم می‌شویم.

نظر خود را برای " احمدی : بازی مقابل نساجی و هوادارانش سخت است " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.