مطالب تصادفی

از اعتماد تارتار و رضاییان تشکر میکنم.

بنگر : خوشحالم که همچنان بازی می کنم

بدون دیدگاه

مدافع جدید تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: از اینکه همچنان در لیگ برتر بازی می‌کنم خوشحالم و امیدوارم این فصل عملکرد خوبی داشته باشم.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از تسنیم ؛ محسن بنگر  با ابراز خرسندی از پیوستن به پارس جنوبی گفت: من فصل گذشته هم از پارس جنوبی پیشنهاد داشتم، اما در نفت ماندم تا به این تیم کمک کنم. قسمت این بود که امسال راهی پارس جنوبی شوم و خوشحالم که به این تیم پیوستم. از اعتماد آقای تارتار و مدیرعامل باشگاه پارس هم تشکر می‌کنم و امیدوارم با همراهی دیگر دوستان قدیمی‌ام در این تیم موفق باشم.

 

وی که قبل از شروع لیگ از احتمال خداحافظی‌اش از میادین خبر داده بود در این مورد تصریح کرد: من گفتم که اگر شرایط مهیا باشد و با تیمی که شرایط خوبی داشته باشد، توافق کنم، باز هم بازی خواهم کرد. خوشحالم که همچنان در لیگ برتر بازی می‌کنم و شرایط بدنی‌ام طوری است که همچنان می‌توانم فوتبال بازی کنم. من به سفر رفته بودم، ولی تلاش می‌کنم تا خیلی زود خودم را به شرایط ایده‌آل برسانم و برای پارس جنوبی بازی کنم.

مدافع جدید تیم فوتبال پارس جنوبی با اشاره به شرایط پرسپولیس، تیم سابقش و اینکه آیا شاگردان برانکو امسال هم می‌توانند مدعی جدی قهرمانی باشند، تأکید کرد: با اینکه چند بازیکن از پرسپولیس جدا شده‌اند، اما این تیم بازیکنان خوبی دارد. پرسپولیس تیم یکدستی است و امسال هم می‌تواند شانس اول قهرمانی باشد. آنها لیگ امسال را خوب شروع کردند و در این فصل هم شانس اول قهرمانی هستند.

نظر خود را برای " بنگر : خوشحالم که همچنان بازی می کنم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.