مطالب تصادفی

مطالبات کادرفنی هم به زودی پرداخت می‌شود

خطیب: پارس جنوبی خودش را با استقلال و پرسپولیس مقایسه نمی‌کند

بدون دیدگاه

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: تیم ما برای قهرمانی بسته نشده و خودمان را با تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس مقایسه نمی‌کنیم.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از فارس نیوز ؛ رحیم خطیب در مورد دیدار با نساجی مازندران در هفته سوم لیگ برتر گفت: تیم ما در شرایط مناسبی قرار دارد و تمرینات خوبی انجام داده‌ایم و برای بازی با نساجی آماده می‌شویم. امروز ساعت ۱۱ صبح با اتوبوس راهی قائمشهر خواهیم شد و عصر هم یک جلسه تمرین خواهیم کرد.

 

سرپرست تیم پارس جنوبی در مورد اینکه این تیم در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر تمرین می‌کند یا نه اظهار داشت: خیر ما در ورزشگاه اصلی تمرین نمی‌کنیم و در نزدیکی هتل تمرین خواهیم کرد.

 

وی با اشاره به شرایط تیم‌ها در لیگ برتر عنوان کرد: تیم پارس جنوبی برای قهرمانی بسته نشده و ما خودمانرا با تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس مقایسه نمی‌کنیم اما در هر مسابقه برای انجام بازی جوانمردانه به میدان می‌رویم و برای پیروز شدن تلاش می‌کنیم.

 

سرپرست پارس جنوبی در مورد وضعیت مالی باشگاه گفت: باشگاه پارس جنوبی از جمله باشگاه‌هایی بود که مطالبات بازیکنانش را پرداخت کرده و با آنها تسویه حساب انجام داده است و بخشی از مطالبات کادرفنیباقی مانده که آن هم در روزهای آینده پرداخت خواهد شد.

نظر خود را برای " خطیب: پارس جنوبی خودش را با استقلال و پرسپولیس مقایسه نمی‌کند " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.