مطالب تصادفی

سیستم های صوتی ورزشگاه مشکل دارند

اسدی: هواداران استقلال از شهرهای اطراف به جم نیایند، جا نداریم

بدون دیدگاه

رئیس هیأت فوتبال جم گفت: طبق قانون فقط ۱۰ درصد ظرفیت ورزشگاه را به هواداران استقلال می‌دهیم.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از فارس نیوز ؛ محمد اسدی امروز  با اشاره به دیدار پارس جم و استقلال، اظهار داشت: طبق قانون فقط ۱۰ درصد ظرفیت ورزشگاه را به هواداران استقلال می‌دهیم.

 

وی افزود: پارس جم هواداران زیادی دارد و در بازی های فصل قبل در برابر استقلال و پرسپولیس نیز ۹۰ درصد ورزشگاه تختی جم را هواداران این تیم پر کردند.

 

رئیس هیات فوتبال شهرستان جم، خاطرنشان کرد: بیشتر از ۱۰ درصد ورزشگاه در اختیار هواداران استقلال قرار نخواهد گرفت و با توجه به اینکه این جایگاه احتمالا سریع پر شود بهتر است هواداران این تیم از شهرهای اطراف به جم نیایند.

 

اسدی بیان کرد: هواداران پارس جنوبی در فصل قبل و بازی خانگی این فصل نهایت همکاری را با لیدرها و یگان ویژه داشته‌اند و امیدواریم در مسابقه با استقلال نیز این همکاری ها افزایش یابد.

 

وی تاکید کرد: مسئولان سیاسی و ورزشی شهرستان تدابیر لازم و ویژه‌ای برای برگزاری این مسابقه را لحاظ کرده‌اند و امیدواریم بازی در نظم و به دور از حاشیه برگزار شود.

 

رئیس هیات فوتبال شهرستان جم تصریح کرد: هواداران برای ورود به ورزشگاه عجله نکنند ، جایگاه های بلیط فروشی در اطراف ورزشگاه مستقر است و از هواداران می خواهیم اشیا ممنوعه به ورزشگاه نیاوردند.

 

وی افزود: با توجه به اینکه از چند ساعت قبل از شروع مسابقه هواداران وارد ورزشگاه خواهند شد بوفه و آب آشامیدنی خنک در ورزشگاه به تعداد بالا پیش بینی شده و هواداران دو تیم نگران این موضوع نباشند.

 

محمد اسدی به خرابی اسکوربورد ورزشگاه اشاره کرد و گفت:  اسکوربورد هنوز درست نشده و تیم های فنی در حال تلاش هستند و امیدواریم در روز مسابقه شاهد راه اندازی آن باشیم.

 

وی ادامه داد: سیستم های صوتی ورزشگاه مشکل دارند و در این مسابقه از سیستم صوتی سیار استفاده خواهد شد.

 

اسدی اظهار داشت:  برای ورود هواداران ۷ درب و گیت ورودی پیش بینی شده است.

نظر خود را برای " اسدی: هواداران استقلال از شهرهای اطراف به جم نیایند، جا نداریم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.