مطالب تصادفی

هیجان دربی با هیچ مسابقه‌ای قابل مقایسه نیست

نوری: مساوی به درد ما و استقلال نمی‌خورد

بدون دیدگاه

کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: برای شکست دادن استقلال به میدان می‌رویم و مساوی نه به درد ما می‌خورد و نه استقلال.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از فارس نیوز ؛ تیم فوتبال پارس جنوبی روز پنج‌شنبه میزبان استقلال است. پارس جنوبی در این فصل یکی از تیم‌های میانی جدول است که فوتبال زیبایی ارائه می کند. محمد نوری کاپیتان اسبق پرسپولیس یکی از بازیکنان با تجربه پارس جنوبی است که می‌تواند در بازی با استقلال نیز یکی‌از تأثیرگذارترین بازیکنان این مسابقه باشد.

 

نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شرایط بازی با استقلال صحبت‌های کرده که در زیر می‌خوانید.

 

فارس: وضعیت پارس جنوبی چگونه است؟

خدا را شکر وضعیت خوبی داریم هفته گذشته بازی سنگینی با نساجی انجام دادیم که امتیاز هم گرفتیم. حریف تیم خوبی بود به هر حال نتیجه مساوی نتیجه عادلانه‌ای برای این مسابقه محسوب می‌شد.

 

فارس: نظرت در مورد بازی با استقلال چیست؟

استقلال تیم خوبی است بازیکنان خوبی هم جذب کرده و نسبت به قبل خیلی بهتر شده است. در این مسابقه ما دنبال مساوی گرفتن از استقلال نیستیم و فقط پیروزی می‌خواهیم نتیجه مساوی نه به درد ما می‌خورد و نه استقلال. ما برای گرفتن سه امتیاز به میدان می‌رویم.

 

فارس:‌پارس جنوبی فصل گذشته نتایج بهتری گرفته بود اما در این فصل هم نسبت به تیم‌های پرهزینه‌ای مثل تراکتورسازی خیلی خوب نتیجه گرفته است.

پارس جنوبی استخوان‌بندی و اسکلت فصل گذشته را حفظ کرده و تلاش می‌کنیم در بازی‌های‌ آینده بهتر هم نتیجه بگیریم کادر فنی هم زحمت خودش را می‌کشد.

 

فارس: تو با پرسپولیس هم مقابل استقلال بازی کردی این مسابقه با بازی روز پنج‌شنبه چه تفاوتی‌هایی دارد؟

شرایط دربی با هیچ مسابقه‌ای قابل مقایسه نیست. هیجان دربی را با هیچ بازی نمی‌توان مقایسه کرد. البته ما در این بازی هم به دنبال برد هستیم. استقلال در هفته‌ اول طراوت همیشگی را نداشت اما در بازی‌های دوم و سوم به مراتب بهتر شد. اگرچه استقلال تیم خوبی است اما ما حریف دست و پا بسته‌ای برای این تیم نیستیم.

 

فارس: نقطه قوت و ضعف استقلال را در چه می‌دانی.

چهارشنبه قرار است استقلال را برای ما آنالیز کنند اما به نظر من استقلال تیم خوب و یکدستی است که امیدوارم در روز بازی شرایط روحی و روانی تیم ما خوب باشد.

 

فارس:‌ محمد نوری کاپیتان پرسپولیس هم بوده اکنون می‌بینیم که کاپیتان‌های پرسپولیس با لیدرهای این تیم به مشکل خورده‌اند نظرت در این مورد چیست.

واقعیت آن است که در جریان این مسائل نیستم و اصلاً نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده و بهتر است در این مورد اظهارنظر نکنم.

نظر خود را برای " نوری: مساوی به درد ما و استقلال نمی‌خورد " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.