مطالب تصادفی

خط و نشان بازیکن پارس جنوبی برای استقلالی ها

۱ دیدگاه

بازیکن پارس جنوبی گفت: درست است با تیم قدرتمند استقلال بازی داریم، ولی همه تلاش خود را خواهیم کرد تا علاوه بر ارائه یک بازی خوب، سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم.


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم، روح‌الله سیف‌اللهی در مورد بازی فردای تیمش با استقلال اظهارداشت: بازی با استقلال همیشه سخت است، چون تیمی ریشه‌دار است و امسال هم برای قهرمانی بسته شده است. این تیم با شفر قدرتمند‌تر از قبل شده است. بر خلاف برخی اعتقادات به نظر من استقلال اصلا تیم ضعیفی نیست و بجز بازی اول در دو بازی اخیر نشان داد تیم با برنامه و قدرتمندی است.

وی ادامه داد: ما باید از خود دفاع کنیم. درست است با تیم قدرتمند استقلال بازی داریم، ولی همه تلاش خود را خواهیم کرد تا علاوه بر ارائه یک بازی خوب، سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم. استقلال روز سختی در جم برابر ما خواهد داشت چرا که با وجود ارائه بازی خوب نتوانستیم به نتایج دلخواه برسیم. از این رو نمی‌توانیم از سه امتیاز این بازی خانگی به راحتی بگذریم.

این بازیکن که بیش از این سابقه حضور در تیم پرسپولیس را داشت در مورد حساسیت بازی برابر استقلال گفت: بازی با استقلال و پرسپولیس همیشه حساسیت‌هایی را دارد ولی من بازیکن حرفه‌ای هستم و دیگر به این چیز‌ها توجه نمی‌کنم. از طرفی تجربه‌ای که در این چند سال بدست آوردم باعث شده به این بازی‌ها به چشم یک بازی خوب نگاه کنم و دیگر حساسیت‌های گذشته را ندارم.

وی با اشاره به تغییرات تیم پارس جنوبی و هدف این تیم در فصل جدید گفت: نمی‌توانم بگویم چه آینده‌ای در انتظار تیم ما است؛ چرا که هنوز برای این حرف‌ها زود است. ما نسبت به فصل قبل خیلی تغییر داشتیم و نفرات خوبی به جمع ما اضافه شدند. فکر می‌کنم تیم خوبی داریم. ضمن این که اسکلت فصل قبل حفظ شد و از کادر فنی حمایت شد. از این رو نفرات جدید خیلی سریع هماهنگ شدند.

سیف اللهی افزود: فصل قبل به دلیل مشکلات مالی کمی افت کردیم و تیم از نظر روحی بهم ریخت. ولی امسال اول فصل تسویه حساب کردند و به نفرات جدید هم قول دادند پول پرداخت کنند. به ما گفتند تا چند روز آینده این اتفاق می‌افتد. بدون شک اگر شارژ مالی شویم خیلی راحت‌تر مسابقات را ادامه می‌دهیم.

بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی در پایان خاطرنشان کرد: از هواداران می‌خواهم در بازی با استقلال از ما حمایت کنند و مثل همیشه سنگ تمام بگذارند. در بازی با نساجی واقعا حضور غافلگیر کننده‌ای داشتند و به خوبی از ما حمایت کردند. آنها این همه راه تا قائمشهر به خاطر ما آمدند از این رو در ورزشگاه خودمان توقع حمایت مضاعف داریم.

نظر خود را برای " خط و نشان بازیکن پارس جنوبی برای استقلالی ها " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.