مطالب تصادفی

اگر پارس جم امروز در دسته اول بود مشکلی برای مالی نداشت

مصوبه آزار دهنده مجلس علیه تیم های نفتی!

بدون دیدگاه

پارس جنوبی جم بر خلاف شرایط خوب فنی از نظر مالی شرایط خوبی ندارد.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از ورزش ۳ ؛ هنوز با بازیکنانی که فصل گذشته از این تیم جدا شده اند تسویه حساب نشده است. دستیاران مهدی تارتار و بخشی دیگر از اعضای کادر اجرایی ۵۰ درصد از مطالبات فصل گذشته خود را نگرفته اند و هنوز پرداختی در فصل جدید به بازیکنان انجام نشده است. همه این ها در حالی است که تیم زیر نظر وزارت نفت اداره می شود.

 

بهرام رضاییان، مدیر عامل باشگاه پارس جنوبی جم دیروز در واکنش به مشکلات مالی تیمش در رادیو بوشهر گفت: «مجلس قانونی را مصوب کرده که به ضرر فوتبال است. فوتبال حال و روز خوشی ندارد. فوتبال نه درآمد دارد و نه چیز دیگری. اسپانسر نیست، حق پخش نیست، تبلیغات محیطی وجود ندارد و فوتبال رها شده است. الان شما استقلال و پرسپولیس را ببینید؛ بازیکنان این تیم ها طلب هایشان را می‌بخشند تا در بازی‌های آسیایی به مشکل نخورند.»

 

مصوبه مجلسی که بهرام رضاییان به آن اشاره کرده این است که وزارت نفت حق هزینه برای ورزش قهرمانی را ندارد و ورزش قهرمانی به تیم فوتبال در لیگ برتر خلاصه می شود. به واقع این تیم اگر امروز در دسته اول بود مشکلی برای تامین هزینه ها نداشت. این قانون به صنعت نفت هم آسیب زده. هر چند بر اساس تلاش آبادانی ها هم اکنون هزینه های اصلی این تیم را منطقه آزاد اروند پرداخت می کند. دیگر تیم نفتی هم نفت مسجد سلیمان است که از این قانون ضربه شدیدی خورده است و هنوز راهکاری برای کمک به این تیم اندیشیده نشده است.

 

حرف تلخ مدیر عامل لیگ برتری جایی است که می گوید فوتبال به حال خود رها شده است. متاسفانه تیم های ما از منابع اصلی نظیر تبلیغات محیطی و حق پخش درآمدی ندارند! در حالی که در فوتبال حرفه ای این دو آیتم بیش از نیمی از هزینه های جاری تیم را تامین می کند.

نظر خود را برای " مصوبه آزار دهنده مجلس علیه تیم های نفتی! " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.