مطالب تصادفی

نتیجه ی پیگیری هایمان فردا اعلام میشود.

حسینی : برای پرداخت مطالبات باید روال قانونی آن طی بشود ( اختصاصی )

بدون دیدگاه

فرماندار شهرستان جم ابراز امیدواری کرد که فردا پیگیری های صورت گرفته نتیجه بدهد.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم؛ تیم فوتبال پارس جنوبی جم با وجود شروع تمرینات پس از سه روز تعطیلی همچنان با مشکلات مالی دست و پنجه نرم میکند و مهدی تارتار که پیش‌تر گفته بود تا حل نشدن مشکلات مالی در تمرینات شرکت نخواهد کرد، به وعده خود عمل کرد و طی دیروز و امروز در تمرینات حضور نداشت .

 

پیرامون این موضوع محمد حسینی فرماندار شهرستان جم عصر امروز همچون روز شنبه پاسخگوی سوالات خبرنگار وبسایت هواداران پارس جنوبی جم شد .

فرماندار شهرستان جم در خصوص پیگیری های انجام شده از ابتدای هفته تا به امروز برای رفع مشکلات مالی تیم پارس جنوبی جم اظهار داشت : بنده علاوه بر نشست حضوری با جناب گراوند استاندار محترم با توجه به حضور ۲ وزیر و رییس جمهور در منطقه با ایشان دیشب ارتباط برقرار کردم و همچنین معاون سیاسی – امنیتی استاندار که ۲ روز قبل به منطقه آمد صحبت هایی پیرامون رفع مشکلات مالی تیم داشتم و آقای گراوند به مهندس یوسفی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس دستور دادند که پیگیر پرداخت مطالبات اعضای تیم باشند و انشاالله نتیجه ی آن فردا خواهیم دید که آیا به وعده عمل شده یا نه !!

 

وی تاکید داشت : طرف های حساب سازمان منطقه ویژه هم اعلام میکنند برای پرداخت مطالبات باید روال قانونی آن طی بشود و ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان و حقوق کادرفنی واریز بشود ولی کلمه خیر تا به الان از آنها نشنیده ایم و دوندگی های خاص خودش را داراست . اینکه اعلام می کنیم فردا نتیجه معلوم میشود به خاطر همین موضوع می باشد .

 

حسینی ادامه داد : با مهندس یوسفی تماس های زیادی برقرار شده و پیگیری هایی داشتیم و قول هایی هم گرفته است همچنین نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی که در هواپیما همراه با دکتر روحانی بود به گوش ایشان رساندیم تا به یک طریقی دستوری به عنوان مساعدت از رییس جمهور بگیریم و بدین لحظه از نتیجه ی آن خبر ندارم که آیا توانسته اند دستوری بگیرند یا خیر.

 

فرماندار جم با اعلام اینکه طومار هواداران امروز به رییس جمهور و وزیر نفت تحویل داده شده است عنوان کرد : در هفته ی دولت قرار شد وزیر نفت به جم تشریف بیاورند که پروازشان به خاطر آلودگی هوا در شیراز نشست و امروز هم که فقط برای افتتاح پتروشیمی ها در عسلویه حضور داشتند که به خاطر این اتفاقات ، ملاقات میسر نبود و دیدار ما با وزیر نفت تاکنون صورت نگرفته است .

 

محمد حسینی فرماندار شهرستان جم در پایان با ابراز امیدواری که انشالله فردا پیگیری های صورت گرفته نتیجه بدهد گفت : در نشستی که با استاندار داشتم خواسته اصلی ام که مطالبه ی مردم هم است پیگیری رفع مشکلات مالی تیم پارس جم بود . بالاخره یک طلب هایی هم منطقه ی ویژه دارد و پتروشیمی ها مجانی کار نمی کنند که جای منتی هم نیست و باید مساعدت هایی هم انجام بدهند ضمن اینکه پتروشیمی ها امتیازاتی هم دریافت می کنند .

 

خبرنگار : مصطفی هاشمی

نظر خود را برای " حسینی : برای پرداخت مطالبات باید روال قانونی آن طی بشود ( اختصاصی ) " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.