مطالب تصادفی

به خاطر هواداران پارس جنوبی برگشتم

بازگشت مهدی تارتار به تمرینات تیم پارس جم

بدون دیدگاه

سرمربی تیم پارس جنوبی توضیحاتی را درباره غیبت دو روزه خود در تمرینات ارائه کرد


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی جم؛ مهدی تارتار، سرمربی پارس جنوبی جم بعد از دو روز در تمرینات تیمش حضور یافت و کارهای تاکتیکی و تکنیکی شاگردانش را زیر گرفت .

 

مهدی تارتار درباره غیبت دو روزه خود در تمرینات این تیم عنوان کرد: به هر حال همه در جریان اتفاقاتی که برای تیم ما افتاده هستند. من بعد از بازی با سپاهان به خاطر اینکه مشکلات به تیم ضربه نزند اعلام کردم که به تمرین نمی روم و به همین خاطر طی دو روز گذشته این کار را انجام دادم. دلیل من برای این کار بهم نخوردن شرایط تیم بود. واقعیت این است که زحمات زیادی کشیده شده تا پارس جنوبی شرایط فنی خوبی پیدا کند و نتایجی که ما در ۶ هفته ابتدایی کسب کردیم گواه خوبی برای این موضوع است.

 

وی ادامه داد: اگر من طی دو روز گذشته در تمرینات تیم حضور پیدا می کردم، شاید اتفاقات بدتری رخ می داد و به خاطر بازیکنانم این کار را کردم تا اگر قرار است فشاری وارد شود به خودم باشد و بازیکنان لطمه ای نبینند. از بازیکنان هم خواستم تمرینات را ادامه دهند و کارشان را دنبال کنند تا لطمه ای به شرایط تیم در فاصله باقی مانده تا دیدار جام حذفی با پیکان وارد نشود.

 

سرمربی پارس جنوبی جم همچنین گفت: در این دو روز که به تمرینات نرفتم، بسیاری از هواداران پارس جنوبی با من ارتباط برقرار کردند و شرمنده ام کردند. همه از من می خواستند که برگردم و کار را انجام دهم. به هر حال خط قرمز ما هواداران خوب مان هستند. من هم وقتی درخواست های مکرر آنان را دیدم به احترام شان در تمرین امروز حضور یافتم.

 

وی تاکید کرد: در ۱۰ سال گذشته سابقه نداشته که من یکروز در تمرینات حاضر نشوم،اما اینبار واقعا مجبور شدم. ما تیم خیلی خوبی داریم و در ۳ سال گذشته زحمات زیادی برای این تیم کشیده ایم و حیف است تیم ضربه بخورد. به همین خاطر درست نبود بیش از این در تمرینات حضور پیدا نکنم.

 

تارتار در پایان افزود: حضورم در تمرینات پارس جنوبی جم به منزله حل شدن مشکلات نیست. ما مشکل مالی داریم، البته باخبر هستم که مدیرعامل باشگاه آقای رضاییان در تلاش است تا مشکلات برطرف شود. او واقعا زحمات زیادی کشیده و البته برخی مسئولان استانی نیز بسیج شده اند تا مشکلات مالی حل شود و بازیکنان و کادرفنی پرداختی داشته باشند. ما روی قول های داده شده حساب کردیم و امیدوارم طی روزهای آینده مشکلات حل شود و با آسودگی خیال بتوانیم کارمان را دنبال کنیم. در نهایت هم از همه آنهایی که در تلاش هستند تا مشکلات حل شود، از مسئولین و هوادارانی که تماس گرفتند و به بنده لطف داشتند تشکر می کنم.

نظر خود را برای " بازگشت مهدی تارتار به تمرینات تیم پارس جم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.