مطالب تصادفی

به خاطر کمک به تیم بارها مورد توبیخ و تذکر قرار گرفتم .

یوسفی : بخشی از مطالبات تیم تا هفته ی آینده پرداخت میشود ( اختصاصی )

بدون دیدگاه

مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی از واریز بخشی از مطالبات تیم پارس جنوبی جم به کمک ظرفیت های موجود و بخش های خصوصی تا هفته ی آینده خبر داد .


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم ؛ مشکلات مالی که این روزها گریبان خیلی از تیم های لیگ برتری را گرفته است به تنها نماینده استان بوشهر در لیگ برتر هم سرایت کرده است .
خبرنگار وبسایت هواداران پارس جنوبی جم پیرامون همین مسئله با مهندس یوسفی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی هم کلام شد و با ایشان به گفت و گو پرداخت.

 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی اینگونه صحبت های خود را در خصوص مشکلات مالی تیم پارس جنوبی جم شروع کرد : بنده جلسه ای حدود یک ماه پیش با استاندار محترم بوشهر داشتم که منجر به مصوبه ای شد که بتوانیم از طریق‌ شرکت های خصوصی مستقر در منطقه برای رفع مشکلات مالی تیم پارس جم مساعدت دریافت کنیم . آنچه که همه از جمله مسوولان استانی و شهرستان و حتی مردم بر آن واقف هستند این است که هیچ سازمان دولتی مجاز به کمک به تیم های لیگ برتری در فوتبال از طریق منابع دولتی نیست و این مصوبه ای است که مجلس شورای اسلامی به طور شفاف صادر کرده و به مدیران دولتی ابلاغ شده است فلذا هیچکس در دولت حتی رییس جمهور محترم هم نمیتواند این مجوز را بدهند چون مربوط به مجلس است و از دسترس دولت خارج است .

 

وی ادامه داد : من هم به عنوان یکی از بیان گذاران این تیم همانند مردم به خاطر حفظ شرایط تیم دغدغه مستمر دارم و هر گاه به نمایندگان محترم مجاس دسترسی داشته ام از آنها خواهش کرده ام که مناطق محروم کشور را از این قاعده مستثنی بدانند و چون این قانون را مجلس تنظیم کرده است فقط میتوانیم از نمایندگان خواهش کنیم و این مصوبه دولت نیست که بتوانیم پیگیر آن باشیم .

 

مهدی یوسفی تاکید کرد : به طور شفاف این را عرض کنم که پول در اختیارمان هست اما اجازه استفاده از آن به خاطر منعی که مجلس گذاشته است غیر ممکن شده کما اینکه یکی از نمایندگان خوزستان درخواست مساعدت برای نفت مسجد سلیمان کرده بود که وزیر محترم زیر آن قید کرد کمک نقدی طبق قانون ممنوع است و هیچ مسوول دولتی قادر به کمک نیست و تنها خود نمایندگان مجلس میتوانند این قانون را تغییر بدهند .

مدیرعامل منطقه عنوان داشت : طی این یک سال و اندی که از حضور تیم در لیگ برتر می گذرد  با خواهش و التماس از سازمان هایی که منع قانونی ندارند توانستیم ۱۰ میلیارد مساعدت دریافت کنیم و به این التماس ها هم افتخار میکنم و تاکید میکنم که یک ریال هم از منابع دولتی پولی دریافت نکرده ایم و همچنان به طور شبانه روز پیگیر خواهیم بود و ذکر این نکته مهم است که بخشهای خصوصی هم این روزها با مشکلات اقتصادی درگیر هستند ولی در عین حال ما از ابزارهای خود برای استمرار حمایت از تیم استفاده میکنیم

 

یوسفی با اعلام اینکه تلاش های خود را متوقف نخواهیم کرد اظهار داشت : دوست نداریم تیمی را که با کمک مردم به اینجا رسانده ایم دچار بحران بشود و البته با قهرمان بازی و حرف زدن های خشک و خالی نمیتوان مشکلات را از پیش رو برداشت . همه باید عملا برای کمک آستین بالا بزنند ضمن اینکه ما قبل از شروع فصل پیش هم میتوانستیم اعلام کنیم بر اساس مصوبه مجلس نمیتوانیم تیمداری کنیم اما دوست نداریم تیمی که برای آن زحمت کشیده ایم مشکلی برایش ایجاد بشود .

 

وی ضمن تقدیر و تشکر از هواداران پارس جنوبی جم که در شرایط سخت یار و یاور تیم بوده اند و پارس جم را در تمامی بازیها تنها نگذاشته اند تصریح کرد : از همه ی مسوولان خواهش میکنم که با ارائه ی راه و چاره های خود بیایند کمک کنند این مشکل را رفع کنیم چون با حرف زدن ، وعده و وعید چیزی حل نمی شود . بنده در طول یکسال بی صدا مشغول تهیه منابع مالی برای تیم بوده ام و برای اولین بار است که به در خواست شما در خصوص این موضوع مصاحبه میکنم چون میدانم با حرف زدن اسکانس برای تیم نمی آید و باز هم از نمایندگان مناطق محروم خواهش میکنم گره این مسئله را باز کنند .

 

مهندس یوسفی همچنین گفت : آقای دکتر روحانی رییس جمهور محترم هم دیروز تاکید داشتند که از ظرفیت های مختلف برای کمک به مناطق محروم استفاده بشود و دولت در جاهایی که منع قانونی نداشته به طور ۱۰۰ درصد آنجا را تحت پوشش قرار داده است.  کما اینکه در لیگ های قبلی ما بدون وقفه تزریق مالی داشتیم.

 

 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی ضمن تاکید دوباره که مصوبه مجلس نباید شامل مناطق محروم بشود عنوان داشت : در صورت رفع نشدن این مشکل تا روزی که در این سمت هستم همان طور که تا حالا خارج از وظیفه و با وجود توبیخ و تذکر نسبت به کمک به تیم پول جذب کرده ایم باز هم این کار را خواهیم کرد کما اینکه این را میدانم در صورت انجام این کار باز هم مورد توبیخ و تذکر قرار خواهیم گرفت و انشالله مدیران بعدی با قدرت بیشتر ادامه بدهند ولی تا لحظه ای که باشم همین روند را جلو می برم و ریال به ریال برای تیم محبوب پارس جنوبی جم از بخش خصوصی کمک جذب می کنیم .

 

مهدی یوسفی از زحمات مهدی تارتار در این ۳ سال تشکر کرد و گفت : سعی کردیم مطالبات ایشان را پرداخت کنیم و طبیعی است که وقتی پولی به تیم می رسد مدیریت باشگاه باید آن را بین بازیکنان ، کادر فنی و رستورانهای جم و تهران و شهرستان ها با درصدهای متناسب پرداخت کند و این رویه تکه تکه صورت می گیرد و تا قانون یکجا اصلاح نشود هیچ تضمینی برای آینده نیست که به طور مستمر پرداختی ها واریز بشود . به امید خدا با کمک ظرفیت های موجود در منطقه و بخش های خصوصی قسمتی دیگر از مطالبات تیم پارس جنوبی جم در ده روز آینده تزریق می شود .

 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی در پایان از زحمات مجموعه ی وبسایت هواداران پارس جنوبی جم قدردانی کرد و گفت : بنده هیچ گاه عادت به مصاحبه نداشتم ولی وقتی مشاهده میکنم که مجموعه ی وبسایت هواداران خیلی خوب و منصفانه رفتار می کند و بر خلاف برخی افراد و رسانه ها که حاشیه های زیادی برای تیم درست میکنند همیشه به تیم روحیه می دهد تمایل زیادی به مصاحبه نشان دادم و  بابت حمایت های بی دریغ از جنابعالی و بقیه نفرات این مجموعه تشکر میکنم .

 

خبرنگار : مصطفی هاشمی

نظر خود را برای " یوسفی : بخشی از مطالبات تیم تا هفته ی آینده پرداخت میشود ( اختصاصی ) " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.