مطالب تصادفی

تنها تیمی هستیم که هزار تومان هم پول نگرفته‌ایم

احمدی: هر بازیکنی از نیمکت‌نشینی ناراحت می‌شود

بدون دیدگاه

دروازه‌بان تیم فوتبال پارس‌ جنوبی گفت: هر بازیکنی از نیمکت‌نشینی ناراحت می‌شود، ولی تلاش می‌کنم تا به ترکیب ثابت برسم.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از تسنیم ؛ رحمان احمدی در خصوص وضعیت فعلی خودش در تیم پارس‌ جنوبی جم اظهار داشت: من به دلیل عمل جراحی دیر به تمرینات اضافه شدم، ولی از هفته سوم مشکلی برای بازی نداشتم. با این وجود با تصمیم سرمربی روی نیمکت نشستم. طبیعتا هر بازیکنی از نیمکت‌نشینی ناراحت می‌شود و این موضوع برای فوتبالیست‌ها سخت است، ولی تلاش می‌کنم تا به ترکیب اصلی برسم. فعلا تمریناتم را با انگیزه دنبال می‌کنم تا با تصمیم سرمربی بازی کنم.

 

وی در خصوص عملکرد گوهری در دروازه پارس‌ جنوبی گفت: گوهری دروازه‌بان جوان و آینده‌داری است که در لیگ امسال عملکرد خوبی از خودش برجا گذاشت. به هر حال تصمیم کادر فنی این بود که گوهری بازی کند و او هم تلاش کرد تا خودش را نشان بدهد.

 

دروازه‌بان تیم پارس جنوبی درباره عملکرد این تیم در ۶ بازی ابتدایی عنوان کرد: ما نتایج بدی نگرفتیم و اگر مشکلات مالی نبود، قطعا بهتر نتیجه می‌گرفتیم. تیم شرایط چندان خوبی در این چند هفته نداشت و حتی مهدی تارتار هم چند روز در تمرینات حضور نداشت. ما تنها تیمی هستیم که هزار تومان هم پول نگرفته‌ایم و امیدوارم که مسئولان باشگاه هر چه زودتر مشکلات مالی را برطرف کنند تا بازیکنان تمرکز و آرامش ذهنی بیشتری داشته باشند.

نظر خود را برای " احمدی: هر بازیکنی از نیمکت‌نشینی ناراحت می‌شود " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.