مطالب تصادفی

کنترل بازی در دست ما بود

رضا مهاجری: برتری مقابل پارس جنوبی اعتمادبه‌نفس تیم ما را بازگرداند

بدون دیدگاه

رضا مهاجری به این نکته اذعان کرد که تیمش به پیروزی در دیدار مقابل پارس جنوبی جم نیاز داشته است.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم ؛ رضا مهاجری پس از برتری یک بر صفر ماشین‌سازی مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: از قبل پیش‌بینی یک بازی سخت را کرده بودیم. ما برد نداشتیم در بازی‌های قبل و به این برد خیلی نیاز بود. این برد خدا را شکر اعتمادبه‌نفس ما را برگرداند. ما امروز برای به دست آوردن این نتیجه خیلی تلاش کردیم و تا وقتی ۱۱ نفره بودیم موقعیت‌های خوبی هم ایجاد کردیم، اگرچه حریف هم چند موقعیت خطرناک داشت، اما در کل این ما بودیم که بازی را کنترل کردیم.

 

وی در ادامه افزود: بعد از ۱۰ نفره شدن هم تلاش می‌کردیم نتیجه را حفظ کنیم. خدا را شکر می‌کنم تعویض‌هایم جواب داد. بازیکنانم واقعاً شایسته این نتیجه بودند. دست‌مان برای این بازی خالی بود، چرا که چند بازیکنمان مصدوم بودند این برد کمک می‌کند تا در آینده نتایج بهتری کسب کنیم. خوشحالم اعتمادبه‌نفس بازیکنان برگشت و این موضوع می‌تواند به ما کمک کند تا در آینده کارهای بزرگ‌تری انجام دهیم.

 

سرمربی تیم ماشین‌سازی در واکنش به این سؤال که چرا امروز آن آرامش همیشگی را روی نیمکت نداشت، عنوان کرد:  بعضی وقت‌ها باید در کنار زمین آنقدر بالا و پایین پرید تا بازیکن متوجه شود ما روی نیمکت به اندازه آنها به فکر پیروزی هستیم. تیم ما واقعاً به این برد نیاز داشت. جا دارد به کادر داوری هم یک خسته نباشید بگویم، البته داور در بعضی صحنه‌ها انتظارات را برآورده نکرد. من سعی کردم با اعتراض‌هایم به داور کاری کنم که بازیکنم روی بازی تمرکز کرده و فکر خود را به اعتراض به داوری و مسائل غیرفوتبالی معطوف نکند. در صحنه اخراج بازیکن ما هم صحبتی خاصی ندارم  و نمی‌خواهیم قضاوتی داشته باشم.

 

مهاجری درباره مصدومیت مهدی‌زاده و همچنین عملکرد شاگردانش در بازی امروز تصریح کرد: من انتظار داشتم بازیکنانم امروز فوتبال بهتری را ارائه کنند، اما تعصبی که آنها از خودشان نشان دادند برای ما خیلی مهم‌تر از نتیجه بود. شاگردانم برای کسب نتیجه نهایت تلاش خود را به کار گرفتند و این برای من خیلی ارزش داشت، اما در مورد مهدی‌زاده باید بگویم که او بار دیگر از همان ناحیه قبلی مصدوم شد. ما چند بازیکن دیگر در تیم‌مان هستند که از ناحیه همسترینگ مصدومند و یکسری مصدومیت دیگر دارند که امیدوارم آنها هر چه زودتر شرایط بازی را پیدا کنند.

 

وی در ارتباط با عملکرد هری فورستر که از تراکتورسازی به ماشین‌سازی پیوسته است، خاطرنشان کرد: هری فورستر در تراکتورسازی هم‌پست دژاگه بود و به همین خاطر به ماشین‌سازی آمد. بازیکن خارجی تراکتورسازی را خود من انتخاب کردم. هری فورستر بازیکن توانمندی است و قطعاً در روزهای آینده شرایط بهتری پیدا خواهد کرد. او می‌تواند از بهترین خارجی‌های لیگ باشد. ما با همان پارامترهایی که استوک و سوگیتا برای تراکتورسازی انتخاب کردیم، فورستر را هم در همان راستا به کار گرفتیم.

 

سرمربی تیم ماشین‌سازی راجع به اینکه چرا تعویض آخرش بازیکن جوان بود در حالی که در چنین لحظاتی مربیان از بازیکنان باتجربه استفاده می‌کنند، تصریح کرد: من به بازیکنان جوانم اعتماد دارم که به آنها فرصت می‌دهم، آنها نیز باید قدر این لحظات را دانسته و خودشان را نشان دهند.

نظر خود را برای " رضا مهاجری: برتری مقابل پارس جنوبی اعتمادبه‌نفس تیم ما را بازگرداند " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.