مطالب تصادفی

تعطیلات پپاپی لیگ به تیم‌ها ضربه می‌زند

گل‌محمدی: پارس جنوبی میزبان بود و نمی‌خواست بازنده بازی باشد

بدون دیدگاه

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: ما نیمه اول خوب شروع کردیم و بازی کاملاً دست ما بود، می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم و تسلط خوبی روی بازی داشتیم.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم ؛ یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده بعد از تساوی تیمش مقابل پارس‌جنوبی‌جم در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: ما نیمه اول خوب شروع کردیم و بازی کاملاً دست ما بود. می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم و تسلط خوبی روی بازی داشتیم. به خصوص در نیمه اول تسلط ما بیشتر از تیم پارس جنوبی بود.

 

وی افزود: بازی جاندار و تماشاگر پسندی بود. در نیمه دوم تیم پارس تلاش بیشتری کرد. آنها با ارسال توپ‌های بلند ما را تحت فشار گذاشته و موفق به گلزنی هم شدند. تیم آقای تارتار فوتبال جذابی به نمایش گذاشت و تماشاگران از بازی هر دو تیم لذت بردند. هیجان روی بازی تأثیرگذار بود. ما در نیمه دوم این بازی هم موقعیت‌های خوبی داشتیم و اگر از توپ‌های‌مان در ضد حمله به خوبی استفاده کرده بودیم، اکنون برنده بازی بودیم.

 

سرمربی تیم فوتبال پدیده در خصوص تعطیلات پیاپی در لیگ برتر بابت اردوهای تیم ملی و اینکه آیا این وقفه‌ها باعث ضربه زدن به تیم‌های باشگاهی نمی‌شود، گفت: قطعاً این تعطیلات به ضرر برخی تیم‌هاست. به این دلیل که ما در شرایط مسابقه هستیم و بازیکنان خودشان را با این شرایط وفق داده‌اند. ما باید تمام هزینه و وقت خودمان را در تمرینات بگذاریم تا دوباره به شرایط بازی برگردید. البته اینجا بحث اولویت‌هاست که اولویت با تیم ملی است و ما هم فرصت خوبی داریم تا نقاط ضعف‌مان را پوشش بدهیم.

 

گل‌محمدی در واکنش به این سؤال که تیم پدیده بازیکن مطرحی جز خلعتبری ندارد و مانند پارس جنوبیِ فصل گذشته توانسته با تیمی گمنام صدرنشین شود، خاطرنشان کرد: به جز محمدرضا که بازیکنی نام آشناست، بقیه بازیکنان هم مانند او با جان و دل تمرین می‌کنند و به پیشرفت کردن علاقه دارند. علی‌رغم مشکلات سختی که داشتیم، روندمان رو به رشد و خوب بوده است. جوانان خوبی داریم که در مشکلات و سختی‌ها کنار ما هستند و دوست دارند با تمام تلاش‌شان پیشرفت کنند. وقتی که به رختکن آمدیم، دیدم همه بازیکنانم با انرژی بازی کرده‌اند و به رختکن آمده‌اند. در تمام دوران مربیگری‌ام بازیکنان با غیرت و با شرفی مانند آنها ندیده‌ام. از همه آنها سپاسگزارم که تمام تلاش خود را تا به اینجا انجام داده‌اند.

 

وی در خصوص قضاوت داور بازی اظهار داشت: وقتی اعلام شد آقای کاظمی داور بازی شد، خوشحال شدیم چون از داوران خوب ماست. در بعضی صحنه‌ها اعتراض بود، اما به نظر من او از داوران خوب ماست و در این لیگ هم قضاوت‌های خوبی داشته است.

 

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در واکنش به این سؤال که آیا صحنه مشکوک دقایق آخر بازی در محوطه جریمه پدیده و روی شهرام گودرزی پنالتی بوده یا نه، گفت: صد درصد پنالتی نبود.

 

گل‌محمدی درباره دو نیمه متفاوت بازی که سؤال یکی از خبرنگاران حاضر در نشست خبری بود، خاطرنشان کرد: تیم پارس جنوبی میزبان بود و نمی‌خواست بازنده بازی باشد. آنها پرتلاش شدند. البته ما در نیمه دوم چند موقعیت خوب داشتیم که از دست دادیم و تیم حریف هم از خراب کردن موقعیت‌های ما روحیه بیشتری گرفت و شروع به حمله کردن کرد. ما در نیمه دوم هم مانند نیمه اول تلاش کردیم توپ را در اختیار داشته باشیم، اما هیجان بازی زیاد بود.

وی در خصوص میزبانی شهر جم گفت: از حضورم در جم لذت بردم. حضور در بین مردم خونگرم جنوب کشور همیشه به من حس خوبی می‌دهد و جم هم مردم با صفا و صمیمی دارد که از آنها تشکر می‌کنم.

نظر خود را برای " گل‌محمدی: پارس جنوبی میزبان بود و نمی‌خواست بازنده بازی باشد " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.