مطالب تصادفی

۵۰ درصد قرارداد فصل قبل مربیان پرداخت شده است

خطیب : امیدوارم تا هفته آینده چک‌ بازیکنان را پرداخت کنیم

بدون دیدگاه

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: امیدوارم تا هفته آینده چک‌ بازیکنان را پرداخت کنیم و به ما گفتند تا هفته آینده پول به باشگاه می‌رسد.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از میزان ؛ وضعیت تیم پارس‌جنوبی مساعد نیست و عدم پرداخت پول و پاس نشدن چک‌های بازیکنان، همچنان وضعیت این تیم را تحت تاثیر قرار داده است.

 

عبدالرحیم خطیب اظهار داشت: اخیرا ۵۰ درصد از قرارداد فصل قبل کادرفنی را پرداخت کردیم و سعی شده بدهی‌ها کم کم پرداخت شود. پیگیر واریز پول به حساب باشگاه هستیم، ولی این کار‌ها همچنان زمان‌بر است.

 

وی در مورد پاس نشدن چک بازیکنان پارس‌جنوبی گفت: امیدوارم تا هفته آینده همه چک‌ها را پرداخت کنیم. به ما هم گفتند تا هفته آینده پول به باشگاه می‌رسد و ظاهرا این بودجه قرار است از طریق حامیان قبلی که همان پتروشیمی بود تامین شود.

 

سرپرست تیم پارس جنوبی در مورد وضعیت اسپانسر جدید این باشگاه خاطرنشان کرد: من در جریان نیستم و بهتر است در این مورد از من نپرسید ولی تا جایی که شنیدم به نظر می‌رسد یکی از اپراتورهای تلفن همراه اسپانسری است که با باشگاه مذاکره کرده است. هنوز هم نمی‌دانم این قرار داد تا چه حد قطعی است.

نظر خود را برای " خطیب : امیدوارم تا هفته آینده چک‌ بازیکنان را پرداخت کنیم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.