مطالب تصادفی

19 بازی و فقط 2 باخت !!

پارس جم به سختی در خانه امتیاز واگذار میکند ( اختصاصی )

بدون دیدگاه

پارس جنوبی از وقتی به لیگ برتر آمده تنها دو بار در خانه خود شکست خورده است.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم ؛ تنها نماینده استان بوشهر که از فصل پیش وارد لیگ برتر شد تا بدین لحظه به سختی در خانه به حریفان خود امتیاز واگذار کرده است .

 

به اذعان کارشناسان فوتبال ، پارس جنوبی در جم و مقابل هواداران پرشورش به راحتی امتیاز از دست نمی دهد و این اظهارنظر کارشناسان با توجه به آمار ، به اثبات رسیده است .

 

بر اساس آمار پارس جم از وقتی به لیگ برتر آمده از ۱۹ بازی برگزارشده در ورزشگاه تختی جم تنها دو بار شکست خورده است . یک بار مقابل پرسپولیس و یک بارهم مقابل گسترش فولاد ( ماشین سازی فعلی ) که هر دو هم فصل پیش حادث شد.

 

این تیم در ۱۷ بازی دیگر نیز ۹ مساوی و ۸ برد داشته است .

 

شاگردان تارتار مقابل استقلال خوزستان ، سایپا ، تراکتورسازی ، ذوب آهن ، فولاد هر کدام یک بار و ۲ بار برابر پدیده و سپاهان مساوی کرده اند همچنین در تقابل با پیکان ، صنعت نفت ، سپیدرود ، سیاه جامگان ، نفت تهران ، نفت مسجد سلیمان و ۲ بار برابر استقلال تهران به برتری دست یافتند .

 

بی تردید با توجه به حضور طرفداران پارس جنوبی در ورزشگاه و جو خوبی که آنها به وجود می آورند، شاگردان مهدی تارتار تمام تلاش خود را خواهند کرد تا ابتدا رکورد نباختن در خانه و در این فصل را حفظ و بعد برای پیروزی برابر حریفان بجنگند. همانطور که در گذشته پارس جنوبی نشان داده در جم پتانسیل بردن هر تیمی را دارد.

 

نظر خود را برای " پارس جم به سختی در خانه امتیاز واگذار میکند ( اختصاصی ) " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.