مطالب تصادفی

امسال از داوری زیاد ضربه خوردیم .

مسیگر : قهرمانی خود را روز جمعه قطعی می کنیم ( اختصاصی )

بدون دیدگاه

سرمربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی معتقد است تیمش در این فصل از داوری زیاد متضرر شده است .


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم ؛ تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی روز جمعه با برتری مقابل شهرداری چابهار یک گام دیگر به کسب عنوان قهرمانی نزدیک شد .

 

مسلم مسیگر سرمربی پارس جنوبی در گفت و گو با خبرنگار وبسایت هواداران پارس جنوبی جم در خصوص برد تیمش مقابل شهرداری چابهار عنوان کرد : به خاطر باخت در بازی قبل مقابل ایفا اردکان ، بازیکنان مان مقداری استرس داشتند .

 

وی افزود : در تایم اول و دوم بازی دروازه ی حریف طلسم شده بود ولی از اواخر تایم دوم به بعد توانستیم در ۱۴ دقیقه ۷ گل به ثمر برسانیم و طبق کارهایی که در تمرینات انجام دادیم را در زمین به طور دقیق پیاده کردیم و مهم ۳ امتیاز بود که به آن دست یافتیم .

 

مسیگر درباره عملکرد داور نیز گفت : از داور در این بازی ضربه خوردیم . اخراج مصطفی کیانی به ناحق انجام شد

 

مسیگر با اعتقاد به اینکه تیم پارس جنوبی از داوری در این فصل زیاد متضرر شده است تصریح کرد : هر چه استرس و فشار است به ما وارد می کنند تا تیم ما نتیجه نگیرد و فکر میکنم خیلی ها با تیم پارس جنوبی کج افتاده اند . نمیدانم دلیل این همه ناملایمتی با ما چیست!!

 

سرمربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی ادامه داد : چه در خانه و چه در خارج از خانه داوری به ضررمان می گیرند ولی با این تفاسیر موفق به کسب ۳ امتیاز مقابل شهرداری چابهار شدیم .

 

وی در پایان اظهار کرد : انشالله کار قهرمانی را همین جمعه در بوشهر و مصاف با شهرداری بندرعباس تمام کنیم و در کسب عنوان قهرمانی هتریک کنیم .

 

مصاحبه : مصطفی هاشمی

نظر خود را برای " مسیگر : قهرمانی خود را روز جمعه قطعی می کنیم ( اختصاصی ) " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.