مطالب تصادفی

مسیگر: تنها برای پیروزی و کسب قهرمانی به میدان میرویم

بدون دیدگاه

به حمایت هوادارانمان نیاز داریم


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم، مسلم مسیگر در گفتگو با خبرنگار وب سایت هواداران در مورد بازی روز جمعه تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی مقابل شهرداری بندرعباس گفت:

بازی با شهرداری بندرعباس همیشه برای ما خوب و خوش یمن بوده ولی شرایط این بازی کمی متفاوت تر از گذشته است. چرا که در صورت پیروزی در این بازی یک هفته قبل از پایان فصل میتوانیم قهرمان لیگ شویم. همین موضوع باعث شده این بازی برای ما حساس تر و متفاوت تر از سایر بازی ها باشد.

 

فقط برای کسب سه امتیاز به میدان میرویم

امسال تیم شهرداری بندرعباس تیم بسیار خوب و یکدستی است.  همین امر هم باعث شده نتایج خوبی در این فصل بگیرد. از طرفی در این بازی به دلیل محرومیت، نمیتوانیم از حضور آقای کیانی بهره ببریم ولی در هر صورت با وجود احترامی که برای تیم شهرداری بندرعباس قائلیم و تمامی این تفاسیر، پارس جنوبی تنها برای کسب پیروزی و قهرمان شدن یک هفته مانده به پایان لیگ به میدان میرود.

 

به حمیایت هواداران خوبمان نیاز داریم

انتظار میرود همانند بازی های قبلی، هوادارانمان در این بازی هم همه جانبه از ما حمایت کنند. بی شک ما به حمایت هوادارانمان در این بازی نیاز داریم و امیدواریم ورزشگاه پر شود و ما نیز با انجام یک بازی زیبا و کسب سه امتیاز بتوانیم جواب زحماتشان را به بهترین نحو ممکن بدهیم.

 

لازم به ذکر است بازی پارس جنوبی – شهرداری بندرعباس ساعت ۱۸ روز جمعه مورخ ۱۳۹۷/۷/۱۳ در ورزشگاه دهکده گردشگری برگزار خواهد شد.

 

خبرنگار: مصطفی هاشمی

نظر خود را برای " مسیگر: تنها برای پیروزی و کسب قهرمانی به میدان میرویم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.