مطالب تصادفی

حضور ۸ بازیکن از پارس جنوبی

اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی برای اردوی پرتغال

بدون دیدگاه

تیم ملی فوتبال ساحلی که عنوان سومی جام جهانی را یدک می کشد به بهانه حضور در جام بین قاره ای که در امارات برگزار می شود، اردویی را در پرتغال برگزار خواهد کرد.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم ؛ مارکو اوکتاویو، سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان به همین بهانه لیست نفرات دعوت شده به اردو را اعلام کرد که از این قرار است:

 

محمد احمدزاده ، مسلم مسیگر ، مصطفی کیانی ، امیرحسین اکبری ، حمید بهزادپور ، محمد مرادی ، علی میرشکاری و محمد معصومی زاده (پارس جنوبی)

 

احسان درا و فاروق پسنده (شهرداری بندرعباس)

 

علی درویش متولی و وحید قلی پور (ملوان بندرگز)

 

مهدی شیرمحمدی (مقاومت گلساپوش)

 

سعید پیرامون (ایفا اردکان)

 

پیمان حسینی (شهریار ساری)

 

اردوی پیش از اعزام تیم ملی فوتبال ساحلی درحالی از روز شنبه (چهاردهم مهرماه) در مرکز ملی فوتبال برگزار می شود که از میان بازیکنان دعوت شده به این اردو، ۱۲ بازیکن اعزامی به پرتغال مشخص خواهند شد. این اردو تا هفدهم مهرماه ادامه خواهد داشت.

 

حضور ۸ بازیکن از تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی در اردوی تیم ملی در نوع خود جالب است. تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی در سال های اخیر همیشه قهرمان لیگ برتر بوده است. این تیم بر خلاف تیم فوتبال پارس جنوبی مستقیم از وزارت نفت بودجه اش را می گیرد اما این وزارتخانه نمی تواند برای تیم فوتبال در لیگ برتر هزینه کند به این خاطر که مصوبه مجلس این اجازه را به آنها نمی دهد.

نظر خود را برای " اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی برای اردوی پرتغال " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.