مطالب تصادفی

خطیب : کاری نکنیم که این افتخار مردم به یک آرزو تبدیل بشود .

واکنش سرپرست پارس جنوبی جم به اتفاقات متتشر شده در فضای مجازی

بدون دیدگاه

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم به اتفاقات و حواشی اخیر در فضای مجازی پیرامون این تیم واکنش نشان داد .


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم ؛ اتفاقات و حواشی اخیر در شبکه های اجتماعی پیرامون تیم فوتبال پارس جنوبی جم ، واکنش سرپرست این تیم را در پی داشت .

 

عبدالرحیم خطیب سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم در ابتدا اظهار داشت : با توجه به مطالبی که در فضای مجازی منتشر می شود و بعضا دیدگاه فردی اشخاص می باشد طوری بیان می شود که ذهن مخاطب را درگیر میکند و وانمود میشود چنان اختلاف و جنگی بخاطر فوتبال در باشگاه و تیم به راه افتاده است که اگر مثلا تا چند دقیقه دیگر به آن رسیدگی نشود تیم از بین میرود لازم میدانم توضیحاتی به عرض هواداران برسانم .

 

وی ادامه داد : همدلی خوب جناب مهندس یوسفی ، خانم دکتر الماسی ، مهندس رضاییان ، جناب تارتار و کادر مجرب ایشان ، نماینده محترم عالی دولت و شورای محترم ورزش و جوانان ، رییس محترم هیات فوتبال ، ربیس محترم کانون هواداران ، اصحاب محترم رسانه ، لیدر های محترم و هواداران بزرگوار تا بدین جا تیم خوب و محبوب پارس جنوبی جم را در لیگ برتر کشور در رتبه خوب نگه داشته است .

 

سرپرست تیم پارس جم با اعلام اینکه تلاش های مسوولان شهرستان و استانی در موفقیت تیم ستودنی می باشد تصریح کرد : ضمن احترام به نظرات بعضی از عزیزان ، این اتحاد را حفظ خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد حاشیه ای برای تیم به وجود بیاید .

 

خطیب افزود : از کادر محترم فنی و خودم تا بازیکنان در راستای اهداف و سیاست های مدیریت محترم باشگاه و با حمایت های مسئولین ذکر شده حرکت کرده و این رویه ادامه خواهد داشت تا بتوانیم تیم محبوب و دوست داشتنی پارس جنوبی جم در جایگاه خوب قرار دهیم و آن رسالتی که مردم از ما می خواهند به نحو شایسته به انجام برسانیم .

 

وی عنوان داشت : از همه انتظار داریم در این زمان ، با اتحاد و یکدلی تیم را حمایت کنند که سرمایه مردم آسیب نبیند چرا که زحمات زیادی از لیگ ۳ کشور تاکنون که در لیگ برتر است کشیده شده است .

 

عبدالرحیم خطیب در خاتمه گفت : مطمئن باشید همه رفتنی هستند و هیچ کس نیامده که بماند . دیر یا زود خواهیم رفت اما به سمتی نرویم که این افتخار و خوشی خانواده ها مثل گهر درود یا شاهین بوشهر از بین برود که الان آرزوی لیگ برتری را داشته باشند و جبران آن سخت باشد . انشالله که با همدلی و یک اتحاد مثال زدنی در روز شنبه بتوانیم ماشین سازی را از پیش رو برداریم و به مرحله ی بعد صعود کنیم .

نظر خود را برای " واکنش سرپرست پارس جنوبی جم به اتفاقات متتشر شده در فضای مجازی " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.