مطالب تصادفی

میانگین سنی پارس جنوبی پایین آمده است

اوجاقی : جوان‌تر‌ها باید در لیگ ووشو توانایی‌های خود را نشان دهند

بدون دیدگاه

سرمربی تیم ووشوی پارس جنوبی گفت: با جدایی حمید قلی‌پور، امیر فضلی و فرود ظفری میانگین سنی پارس جنوبی نسبت به سال گذشته پایین آمده است.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از میزان ؛ حسین اوجاقیدر خصوص دو هفته نخست لیگ برتر ووشوی ایران اظهارداشت: با توجه به اینکه هفته اول و دوم رقابت‌ها را پشت سر گذاشتیم، به نظرم سطح فنی مسابقات خوب بود. لیگ ووشو دو بٌعد دارد، اول بحث مالی است که ووشوکاران برای تامین هزینه‌ها در لیگ حضور پیدا می‌کنند و مسئله دوم بحث فنی است.

 

وی افزود: باتجربه‌ها برای حفظ آمادگی در مسابقات شرکت می‌کنند، اما جوان‌هایی در لیگ هستند که باید از رویارویی با قهرمان‌های جهان و آسیا بهترین بهره را ببرند و توانایی فنی خود را نشان دهند چون یک مبارزه با قهرمان دنیا می‌تواند برابر با ۴۰ جلسه تمرین باشد.

 

سرمربی تیم پارس جنوبی در پاسخ به این سوال که آیا این تیم باز هم بدون رقیب قهرمان لیگ خواهد شد، تصریح کرد: پاس ناجا و دانشگاه آزاد همیشه جزو تیم‌های مدعی هستند و کار سختی مقابل آنها داریم، ضمن این که سایر تیم‌ها هم انگیزه زیادی دارند و چند چهره جوان خوب در لیگ دیدم که می‌توانند در آینده به ووشوی ایران کمک کنند.

 

اوجاقی با اشاره به این که میانگین سنی تیمش را نسبت به سال گذشته پایین آورده است، اظهار داشت: حمیدرضا قلی‌پور، فرود ظفری و امیر فضلی از پارس جنوبی جدا شدند و برای آنها در تیم جدیدشان آرزوی بهترین‌ها را دارم.

 

وی در واکنش به این که علت جدایی حمیدرضا قلی‌پور چه چیزی بوده است، گفت: او با سرپرست تیم ما صحبت کرد و دلایل جدایی خود را گفته بود. قلی‌پور در هر تیمی یک وزنه محسوب می‌شود و بدون تردید از بهترین سانداکاران است و حضورش باعث پیشرفت لیگ خواهد بود.

نظر خود را برای " اوجاقی : جوان‌تر‌ها باید در لیگ ووشو توانایی‌های خود را نشان دهند " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.