مطالب تصادفی

برنامه‌ای برای خداحافظی از تیم ملی ندارم

سیفی : در پارس جنوبی انسجام و نظم تیمی وجود دارد

بدون دیدگاه

ملی پوش ساندای کشورمان گفت: از من گذشته در رقابت‌های زیر‌زمینی یا خیابانی شرکت کنم و تنها در صورتی در خارج از ایران مبارزه خواهم کرد که یک سازمان حرفه‌ای و معتبر پیشنهاد دهد.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از میزان  ؛ نام محسن محمد سیفی با قهرمانی عجین شده و ۳ طلای بازی‌های آسیایی و چندین طلای جهان و جام جهانی تنها بخشی از افتخارات این سانداکار کشورمان است. سیفی در گفت‌وگوی خود با خبرنگار میزان در خصوص شرایط تیم پارس‌جنوبی، حضور در رقابت‌های حرفه‌ای و حتی خداحافظی از تیم ملی صحبت‌هایی را مطرح کرده که در ادامه می‌خوانید:

 

*در خصوص شرایط تیم پارس‌جنوبی صحبت کن.

خداراشکر وضعیت تیم خیلی خوب است، ما تیمی منسجم و یک دست داریم که با بهترین کادر فنی و میدریتی برای قهرمانی می‌جنگیم.

 

*دلیل غیبت تو در هفته اول لیگ چه بود؟
تیم ما در هر وزن دو، سه بازیکن خوب دارد و به فرد متکی نیست. من هم هر وقت کادر فنی صلاح بداند برای پارس‌جنوبی بازی خواهم کرد.

 

*قبول داری قهرمانی‌های پارس جنوبی تکراری شده و لیگ ووشو جذابیت ندارد؟
داستان لیگ ووشو اینطور است که خیلی از تیم‌ها سرمایه گذاری نمی‌کنند و تنها پارس‌جنوبی است که شرایط بهتری نسبت به سایر تیم‌ها دارد. اگر رقیبانی داشته باشیم که مثل پارس‌جنوبی هزینه کنند، قطعا شرایط بهتر از این خواهد شد و سطح لیگ بالاتر می‌رود.

 

*به نظرت لیگ چه خروجی برای ووشوی ایران دارد؟
همین که یک آب باریکه برای برخی ووشوکاران داشته باشد و برخی از جوانتر‌ها از دل لیگ به تیم جوانان و بزرگسالان معرفی شوند، نکته مثبتی است. بار‌ها شده در لیگ، قهرمان‌های بزرگ ما مقابل جوانتر‌ها شکست خوردند و این نشان از سطح فنی خوب این رقابت‌ها دارد.

 

*قصد نداری خارج از ایران مبارزه کنی؟
اتفاقا چندی پیش با رئیس فدراسیون ووشو در این خصوص صحبت‌هایی انجام دادم و علی‌نژاد گفت باید در مسابقاتی شرکت کنم که شان من حفظ شود و با این حرف او کاملا موافق هستم. اگر مسابقات حرفه‌ای در سطح بالا باشد، دوست دارم در آن شرکت کنم. دیگر از من گذشته در رقابت‌های زیر زمینی یا خیابانی شرکت کنم.

 

*پس به مبارزه کردن در چین فکر می‌کنی؟
بله فکر می‌کنم، اما تا زمانی که یک سازمان معتبر و حرفه‌ای پیدا نکنم، کاری انجام نمی‌دهم. اگر پیشنهادی برسد با رئیس فدراسیون و حسین اوجاقی مشورت می‌کنم تا در مبارزاتی شرکت کنم که اعتبار داشته باشد.

 

*چند روز دیگر جام جهانی ساندا در پیش است، باز هم طلا میگیری؟
تمام تلاش و هدف من این است که خوشرنگترین مدال را کسب کنم، چون پس از بازی‌های آسیایی به طور منظم تمریناتم را پیگیری کردم و مشکلی برای رقابت‌های جام جهانی ساندا ندارم.

 

*یک بار برای همیشه به این سوال پاسخ قطعی بده؛ به خداحافظی از تیم ملی فکر می‌کنی؟
تاز مانی که بدنم اجازه دهد و شرایط مسابقه را داشته باشم، در خدمت تیم ملی خواهم بود و تا این لحظه برنامه‌ای برای خداحافظی از تیم ملی ندارم، اما تاکید می‌کنم در کنار تیم ملی به حضور در رقابت‌های حرفه‌ای هم فکر می‌کنم.

نظر خود را برای " سیفی : در پارس جنوبی انسجام و نظم تیمی وجود دارد " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.