مطالب تصادفی

اردوی بسیار خوبی در کشور پرتغال برگزار کردیم

بهزادپور : جوانان دعوت شده به تیم ملی از سطح بسیار بالایی برخوردارند

بدون دیدگاه

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان تاکید کرد : هدف اصلی ما در اردوی پرتغال رسیدن به هماهنگی برای مسابقات جام بین قاره ای است


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ؛ حمید بهزادپور در ابتدا گفت : اردوی بسیار خوبی در کشور پرتغال برگزار کردیم که کمک شایانی به بازیکنان جوان تیم کرد تا با شیوه بازی بازیکنان اروپایی آشنا شوند و در شرایطی سخت مانند ماسه متفاوت بتوانند به تجربیات خود اضافه کنند.

 

وی‌ ادامه داد: تفاوت های زیادی بین این اردو‌‌ با اردوهای داخلی که پیش از این برگزار کردیم وجود دارد، به هرحال شرایط اردوها در داخل کشور پس از مدتی از تنوع خارج می شود و بازیکن به شرایط عادت می کند ، اما اینجا در پرتغال شرایط واقعا متفاوتی وجود داشت ، هم از نظر بازی درون اردویی و‌ هم شرایط ماسه و حتی شرایط جوی همه چیز متفاوت است.

 

بهزادپور افزود : هدف ما بازیکنان در تمامی تمرینات و‌ بازیهای درون اردویی در کشور پرتغال را مسابقات جام بین قاره ای تشکیل داده است. به طوریکه تلاش کردیم به حداکثر هماهنگی برسیم . به هرحال تیم دچار تغییراتی شده و نیاز بود برای مسابقات جام‌ بین قاره ای به این سطح از آمادگی و هماهنگی برسیم.

 

وی در ادامه گفت : بازیکنان جوان اضافه شده به تیم از سطح بسیار بالایی برخوردارند. تک تک بازیکنان تیم ملی زیرنظر کادرفنی مشغول انجام تمرینات هستیم و امیدواریم در مسابقات پیش رو نتایج خوبی کسب کنیم

نظر خود را برای " بهزادپور : جوانان دعوت شده به تیم ملی از سطح بسیار بالایی برخوردارند " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.