مطالب تصادفی

دروازه‌بان صنعت نفت اجازه نداد سه امتیاز را بگیریم

گودرزی : با احترام به سپیدرود برای ۳ امتیاز به رشت می‌رویم

بدون دیدگاه

بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: روز خوب شهاب گردان بود و او اجازه نداد ۳ امتیاز را از بازی با صنعت نفت بگیریم.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از میزان  ؛ شهرام گودرزی  درباره بازی تیمش مقابل صنعت نفت در هفته دهم لیگ برتر اظهارداشت: بازی زیبایی مقابل صنعت نفت انجام دادیم و همه لذت بردند. ما بازی را خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم ولی به نظر من قبل از گل اول صنعت نفت خطا شد، داور نگرفت و همان توپ وارد دروازه تیم ما شد.

 

وی ادامه داد: ما تیم برتر میدان بودیم و تنها ایراد بازی این بود که نتوانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم. من فکر می‌کنم اگر باهوش‌تر و با تمرکز بیشتری بازی می‌کردیم گل دوم را دریافت نمی‌کردیم و برنده از میدان خارج می‌شدیم.

 

این بازیکن افزود: ما نیمه اول از حریف پیش بودیم، در نتیجه در نیمه دوم برای حفظ نتیجه کمی عقب آمدیم. با این حال موقعیت‌هایی هم در نیمه دوم داشتیم که چون روز خوب شهاب گردان بود به گل تبدیل نشد. دروازه‌بان صنعت نفت اجازه نداد سه امتیاز را بگیریم.

 

وی که در گل دوم پارس جنوبی نقش تاثیر گذاری داشت گفت: فرقی ندارد چه کسی گل می‌زند و چه کسی پاس گل می‌دهد. مهم موفقیت پارس جنوبی است. ما موقعیت زیادی داشتیم، ولی شرمنده هواداران شدیم و نتوانستیم از این بازی خانگی سه امتیاز بگیریم.

 

گودرزی با اشاره به بازی‌های محتاط پارس جنوبی مقابل حریفان در مقایسه با فصل قبل تصریح کرد: فصل قبل تیم ناشناخته‌ای بودیم و این قدرت مانور بیشتری به ما می‌داد. شاید خیلی‌ها روی تیم تازه وارد پارس جنوبی حساب نمی‌کرند اما امسال آنالیز‌های بهتری از ما دارند و برای نباختن به جم می‌آیند. البته مشکلات دیگری هم داریم و فکر می‌کنم مشکلات مالی روی عملکرد تیم ما بی تاثیر نبود. امیدوارم مسئولان استان به کمک نماینده جنوب کشور بیایند چون ما تنها نماینده جم نیستیم و نماینده چند شهر فوتبالی هستیم. شاید اگر این تیم مشکل مالی نداشته باشد بتواند سهمیه آسیا بگیرد چون پتانسیل خوبی در تیم‌مان وجود دارد.

 

وی در مورد بازی هفته آینده تیمش بمقابل سپیدرود قعر نشین خاطرنشان کرد: هفته بعد بازی سختی با سپیدرود داریم. جو رشت متفاوت است و کارمان سخت‌تر است چون این تیم با حضورعلی کریمی تغییرات مثبتی داشته است. بخشی از بازی این تیم مقابل تراکتور سازی را دیدیم، خوب بازی کردند و می‌دانیم بازی سختی داریم ولی با همه احترامی که برای سپیدرود قائل هستم ما برای سه امتیاز به رشت می‌رویم.

نظر خود را برای " گودرزی : با احترام به سپیدرود برای ۳ امتیاز به رشت می‌رویم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.