مطالب تصادفی

بازی با تیم علی کریمی آسان نیست

هافبک پارس جم : مهم نیست چه کسی گل می‌زند و پاس گل می‌دهد

بدون دیدگاه

هافبک پارس جنوبی جم ابراز امیدواری کرد تیمش بتواند در رشت ۳ امتیاز را کسب کند و با دست پر برگردد.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از ورزش ۳ ؛ پارس جنوبی جم در هفته دهم لیگ برتر مقابل صنعت نفت آبادان به تساوی دو بر دو رضایت داد تا با ۱۳ امتیاز جایگاه هشتم خود را حفظ کند. شاگردان مهدی تارتار با وجود مشکلات فراوان تاکنون در جایگاه مناسبی قرار گرفته اند و شرایط نسبتا خوبی از نظر فنی دارند.

 

شهرام گودرزی هافبک پارس جنوبی جم درباره دیدار با نفت آبادان عنوان کرد: ما بازی زیبایی مقابل نفت آبادان انجام دادیم و هرکس بازی را دید، واقعا لذت برد. خیلی خوب کار کردیم و گل هم زدیم اما متاسفانه اتفاقاتی افتاد که نتوانستیم ۳ امتیاز را بگیریم. ما تیم برتر میدان بود و همه کار برای برد کرده بودیم اما با اشتباه داور و البته کم دقتی خودمان برد را با تساوی عوض کردیم. فکر می کنم باید با تمرکز و هوش بیشتری بازی کنیم تا پیروز شویم.

 

وی درباره عملکرد داور تاکید کرد: من فکر می کنم داور روی صحنه گل اول نفت آبادان اشتباه کرد. در آن صحنه که ایستگاهی برای نفت گرفت و توپ وارد دروازه شد، خطایی رخ نداد و متاسفانه بازیکن آنها خوش شانس بود که ضربه اش وارد دروازه شد.

 

هافبک پارس جنوبی درباره پاس گلی که برای محسن بنگر ارسال کرد، گفت: فرقی ندارد چه کسی گل می‌زند و چه کسی پاس گل می‌دهد. مهم موفقیت پارس جنوبی است. ما موقعیت زیادی داشتیم، ولی شرمنده هواداران شدیم و نتوانستیم از این بازی خانگی سه امتیاز بگیریم.

 

گودرزی درباره مقایسه شرایط این فصل پارس جنوبی با فصل گذشته خاطرنشان کرد: ما فصل پیش ناشناخته بودیم و قدرت مانور بیشتری داشتیم. شاید خیلی ها روی تیم ما حساب باز نمی کردند اما امسال آنالیز می کنند و با قدرت مقابل تیم ما حاضر می شوند. ضمن اینکه مشکلات دیگری هم داریم. ما از نظر فنی همه شرایط خوب را داریم اما متاسفانه دغدغه های مالی روی عملکرد مان تاثیرگذار بوده است. تیم ما پتانسیل بالایی دارد و امیدوارم با درایت مدیران باشگاه مشکلات برطرف شده و بتوانیم روزهای خوبی را سپری کنیم.

 

وی درباره بازی با سپیدرود بیان کرد: بازی با سپیدرود دشواری های خاص خود را دارد. جو ورزشگاه رشت را همه می دانند و از طرفی روی چمن مصنوعی سردار جنگل کارمان سخت است. ما به جایگاه سپیدرود نگاه نمی کنیم، چراکه همه می دانند این تیم با علی کریمی متحول شده و می خواهد در بازی روز جمعه تیمش را برای برد به زمین بفرستد. ما برای این تیم احترام قائلیم اما تلاش می کنیم تا ۳ امتیاز را در رشت به دست آوریم و جمع امتیازات مان را افزایش بدهیم.

نظر خود را برای " هافبک پارس جم : مهم نیست چه کسی گل می‌زند و پاس گل می‌دهد " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.