مطالب تصادفی

شاگردان تارتار قُلدر ظاهر شدند

ترین های هفته ی دهم لیگ برتر

بدون دیدگاه

طلایه داران هفته ی دهم لیگ برتر معرفی شدند .


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از متریکا ؛ شاید جالب‌ترین نکته طلایه‌داران هفته دهم، حضور نداشتن پرسپولیس و استقلال در هیچ یک از آیتم‌ها باشد. حضور هفت تیم در جمع برترین‌ها باعث شد تا در این هفته هم مانند هفته گذشته، پراکندگی خوبی در تقسیم عناوین برتر هفته داشته باشیم. بهترین‌های این هفته را از زاویه آمار ثبت‌شده در متریکا مرور می‌کنیم.

هجومی‌ترین: ذوب‌آهن

ثبت ۲۰ شوت در بازی با پیکان باعث شد تا ذوب‌آهن هجومی‌ترین تیم هفته باشد. ذوبی‌ها با وجود خلق موقعیت‌های فراوان روی دروازه حریف، تنها در ساختن یک گل آن هم از روی نقطه پنالتی موفق بودند.

فرصت‌طلب‌ ترین: سپاهان

نمایش سپاهان در بازی این هفته را می‌توان با اختلاف ضعیف‌ترین نمایش هجومی زردپوشان اصفهانی دانست. شاگردان قلعه‌نویی تنها ۶ شوت به سمت دروازه استقلال شلیک کردند که فقط ۱ شوت در چارچوب دروازه جا داشت! با همین تک شوت در چارچوب، سپاهان برنده بازی بود تا فرصت‌طلب‌ترین تیم هفته باشد.

خطرناک‌ترین: تراکتورسازی

هیجان انگیزترین بازی هفته که ثانیه‌ها در آن تاثیرگذار بود مربوط به دیدار تراکتورسازی برابر سپیدرود بود. تبریزی‌ها با ۷ شوت به سمت چارچوب خطرناک‌ترین تیم هفته بودند و در نهایت در آخرین ثانیه بازی موفق شدند مزد برتری خود را هم کسب کنند

چیره‌ترین: فولاد

بازی سرد خوزستانی‌های لیگ در حالی برگزار شد که توپ و میدان در اختیار شاگردان ایلی استان در فولاد بود. استقلال خوزستان در این بازی تنها ۳۱ % مالکیت توپ را در اختیار داشت تا عنوان چیره‌ترین تیم به فولادی‌ها برسد

قلدرترین: پارس جنوبی

پارسی‌ها در بازی این هفته ۶۱ % از نبردها را برنده شدند تا آبادانی‌ها روز چندان خوبی در جدال‌های تن به تن روی زمین و هوا نداشته باشند. جمی‌ها با وجود برتری در نبردها، کمتر صاحب توپ بودند تا نشان دهند تمرکز اصلی خود را در نبردهای یک در مقابل یک گذاشته‌اند.

هماهنگ‌ترین: نساجی

غیرمنتظره‌ترین آمار این هفته مربوط به تعداد پاس‌های نساجی در بازی با ماشین‌سازی بود. مازنی‌ها که صاحب یکی از منسجم‌ترین خطوط دفاعی لیگ هستند، در این هفته با تملک توپ ۶۵ درصدی و ارسال ۵۵۸ پاس، از همه تیم‌هایی که میل به بازی مالکانه دارند، بیشتر پاس دادند و هماهنگ‌ترین تیم هفته بودند.

مطمئن‌ترین: پدیده

نفت مسجد سلیمان با وجود میزبانی، فقط ۳ شوت روانه دروازه پدیده کرد تا همچنان صاحب ضعیف‌ترین خط حمله لیگ باشد. مشهدی‌ها با متحمل شدن این ۳ شوت، مطمئن‌ترین تیم هفته بودند و روز کم‌فشاری را در خط دفاع و دروازه گذراندند.

خشن‌ترین: پیکان

پیکانی‌ها در این هفته با مرتکب شدن ۲۱ خطا، بیشتر از همه تیم‌ها خطا کردند و خشن‌ترین تیم هفته بودند. شاید بتوان گفت تملک توپ بسیار پایین پیکان در این بازی، علت اصلی خطای زیاد بازیکنان این تیم برای بازپس‌گیری توپ از ذوب‌آهن بوده است

نظر خود را برای " ترین های هفته ی دهم لیگ برتر " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.