مطالب تصادفی

فریب شرایط سپیدرود را نمیخوریم

شهرام گودرزی: تیم‌ها با انرژی بیشتری برابر پارس جنوبی بازی می‌کنند

بدون دیدگاه

شهرام گودرزی، هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم اعتقاد دارد، تیم‌های لیگ برتری به نسبت فصل گذشته در این فصل با انرژی بیشتری مقابل شاگردان تارتار صف‌آرایی می‌کنند.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از تسنیم ؛ شهرام گودرزی در مورد بازی تیمش برابر صنعت نفت آبادان که با نتیجه تساوی ۲ – ۲ به پایان رسید، گفت: ما از لحاظ فنی نمایش خوبی در این بازی داشتیم. نکته مهم این بود که موقعیت‌های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردیم، ولی متأسفانه اکثر آنها تبدیل به گل نشد و فقط دو بار گل زدیم. در چند صحنه هم اشتباهاتی داشتیم که آنها دو بار به گل رسیدند، ولی مسئله مهم اشتباه داور بود که نقش مهمی در نتیجه این بازی داشت.

 

وی در ادامه یادآور شد: داور در صحنه گل اول صنعت نفت، به سود این تیم یک ضربه ایستگاهی اعلام کرد که به نظرم اصلاً خطا نبود. همان توپ تبدیل به گل شد و این اشتباه در توقف تیم ما واقعاً تأثیرگذار بود. با برد در این بازی می‌توانستیم موقعیت بهتری در جدول پیدا کنیم، ولی متأسفانه به هدف‌مان نرسیدیم. البته این را هم باید بگویم که تیم‌ها در این فصل نسبت به سال گذشته با انرژی بیشتری برابر پارس جنوبی بازی می‌کنند. با این حال تا همین الان هم با وجود مشکلاتی که داشتیم خیلی خوب نتیجه گرفته‌ایم.

 

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم از آمادگی تیمش برای رویارویی با سپیدرود رشت در هفته یازدهم لیگ برتر یاد کرد و اظهار داشت: ما بازی سختی داریم. تقابل با سپیدرود در رشت برای هیچ تیمی آسان نیست. این درست است که آنها هنوز نتایج دلخواه‌شان را نگرفته‌اند، ولی ما فریب نتایج این تیم را نمی‌خوریم. بازی در رشت سخت است، چرا که آنها از حمایت هواداران‌شان بهره می‌برند. با این حال هدفی جز گرفتن امتیاز در خانه سپیدرود نداریم.

نظر خود را برای " شهرام گودرزی: تیم‌ها با انرژی بیشتری برابر پارس جنوبی بازی می‌کنند " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.