مطالب تصادفی

سپیدرود از زمان حضور کریمی تغییر کرده است

مهدی تارتار: در نیم‌فصل دوم دروازه‌ها کوچک و امتیاز گرفتن سخت می‌شود

بدون دیدگاه

مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم معتقد است کار تیم‌ها برای امتیاز گرفتن در نیم‌فصل دوم لیگ برتر سخت می‌شود.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم ؛ مهدی تارتار درباره دیدار شاگردانش مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: بازی مقابل این تیم و جو سنگینی که هواداران پرشور سپیدرود ایجاد می‌کنند، آسان نیست. من خاطرات خیلی خوبی با داماش در شهر رشت دارم و می‌دانم این هواداران چگونه تیم خود را تشویق می‌کنند. علی کریمی و امامی‌فر (سرمربی و مربی سپیدرود رشت) مربیان جوان و آینده‌داری هستند و می‌دانیم واقعاً کار می‌کنند.

 

وی ادامه داد: سپیدرود از زمان حضور علی کریمی خیلی تغییر کرده و ساختار دفاعی این تیم، به مراتب بهتر شده است. چمن مصنوعی ورزشگاه سردار جنگل هم کیفیت لازم را ندارد و می‌تواند ما را اذیت کند. دیدار  مقابل سپیدرود سخت است، اما با تمام احترام به این تیم و هوادارانش، برای کسب سه امتیاز به رشت آمده‌ایم. می‌دانیم باید در نیم‌فصل اول امتیازها را جمع کنیم، چون در نیم‌فصل دوم، دروازه‌ها کوچک شده و امتیاز گرفتن سخت می‌شود. می‌خواهیم به طور هدفمند و برای کسب سه امتیاز بازی کنیم.

 

تیم‌های سپیدرود رشت و پارس جنوبی جم از ساعت ۱۵:۳۰ فردا (جمعه)، در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر و در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم می‌روند.

نظر خود را برای " مهدی تارتار: در نیم‌فصل دوم دروازه‌ها کوچک و امتیاز گرفتن سخت می‌شود " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.