مطالب تصادفی

شکستی تلخ برای تارتار و شاگردانش

سپیدرود ۱ – پارس جنوبی جم ۰

بدون دیدگاه

تیم سپیدرود رشت با کسب برد مقابل پارس جنوبی جم به اولین سه امتیازشان در لیگ هجدهم دست یافتند.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم ؛ تیم سپیدرود رشت که در حال حاضر با ۳ امتیاز در رده آخر جدول حضور دارد از دقایقی دیگر رو در روی پارس جنوبی جم قرار خواهد گرفت و به دنبال کسب اولین برد خود در لیگ جاری است. شاگردان کریمی از جدال با این تیم بوشهری خاطرات خوبی دارند. به طوریکه فصل قبل با یک گل توانستند شگفتی ساز لیگ هفدهم را شکست داده و با کسب سه امتیاز گام بلندی برای بقا در لیگ برتر برداشته باشند. حالا این تیم که وضعیتی به مراتب بحرانی تر از سال گذشته را پشت سر می‌گذارد، امیدوار است با حمایت تماشاگرانش بار دیگر پارس را شکست داده و وضعیت خود در لیگ برتر را سر و سامان دهد.

 

از طرف دیگر شاگردان مهدی تارتار هم که در حال حاضر با کسب ۱۳ امتیاز در رده هشتم جدول حضور دارند به دنبال این هستند با شکست قعرنشین جدول مسابقات تا رده چهارم جدول بالا بیایند و بار دیگر خود را در قامت یک شگفتی‌ساز معرفی کنند.


هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر، تاریخ: ۱۱/۸/۹۷، ساعت: ۱۵:۳۰


ورزشگاه: سردار جنگل رشت


داور: سعید رحیمی مقدم


کمک‌ها: رحیم شاهین، امیر مبشر و شاهو اصلانی


ناظر: یدالله جهانبازی

سپیدرود رشت:

وروش ملکی، میثم تهی‌دست، میلاد شیخ‌سلیمانی، میلاد قربان‌زاده، امین جوادی‌مقدم، محمدرضا مهدوی، علیرضا عزت‌کرامت، مهرداد بایرامی (۸۴: علیرضا نورمحمدی)، پویا نزهتی، محمد غلامی و امین منوچهری (۷۸: مهدی محمدیاری)
سرمربی: علی کریمی

پارس جنوبی جم:

رحمان احمدی، مجتبی لطفی، محسن بنگر، سعید محمدی‌فر (۶۱- محمد شادکام)، محمد ستاری، نیما انتظاری، حسین پور امینی، محمد نوری (۷۰- مجید علیاری)، شهرام گودرزی، روح‌الله سیف‌اللهی و ابراهیم صالحی(۷۹- فرشید پاداش)
سرمربی: مهدی تارتار

کارت زرد:

دقیقه ۵۷: روح الله سیف اللهی


دقیقه ۵۹: امین جوادی مقدم


دقیقه ۷۳: محمدرضا مهدوی

دقیقه ۹۰: محسن بنگر

 

۹۰- علیرضا عزت کرامت

 

شرح گل:

دقیقه ۳۲: مهرداد بایرامی با نفوذ به عمق دفاع پارس از پاس عالی مهدوی نهایت استفاده را برد و دروازه حریف را باز کرد اما قبل از آن با خطای محمدی فر متوقف شد و یک ضربه پنالتی برای سپیدرود به دست آمد. در ادامه محمد غلامی پشت ضربه پنالتی ایستاد و با ضربه‌ای دقیق توپ را به گوشه دروازه فرستاد و گل اول تیم میزبان را به ثمر رساند.

دقایق حساس:

دقیقه ۵: ضربه خطرناک اما مهرداد بایرامی از داخل محوطه جریمه در اختیار رحمان احمدی قرار گرفت.

 

دقیقه ۱۲: هافبک تیم پارس جم سانتر خطرناکی را به داخل محوطه جریمه انجام و ضربه سر محمد نوری را ملکی با واکنشی زیبا به کرنر فرستاد.

 

دقیقه ۲۳: محمدرضا مهدوی از سمت چپ زمین سانتر خطرناکی را به محوطه جریمه انجام داد که ضربه سر خطرناک نزهتی را رحمان احمدی از زیر طاق دروازه بیرون کشید و به کرنر فرستاد.

 

دقیقه ۴۸: محمد غلامی با توپ ربایی توپ شوت خطرناکی را از گوشه محوطه جریمه شلیک  و رحمان احمدی با واکنشی زیبا آن را دفع کرد.

 

دقیقه ۵۶:سپیدرودی‌ها در خلق موقعیت هت تریک کردند. ابتدا مهرداد بایرامی با یک سر توپ زیبا مدافع پارس را از پیش رو برداشت و شوتی به سمت دروازه شلیک که رحمان احمدی آن را دفع کرد. سپس مهدوی از پشت محوطه جریمه یک ضربه سنگین دیگر را روانه دروزاه کرد و باز هم سنگربان پارس مانع گلزنی هافبک سپیدرود شد. در ادامه ضربه آرام منوچهری را احمدی در اختیار گرفت و به همه چیز پایان داد.

 

دقیقه ۶۹: ضربه خطرنام شهرام گودرزی از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

دقیقه ۸۰:ضربه خطرناک نزهتی از محوطه شش قدم را باز هم احمدی دفع کرد.

 

دقیقه ۸۳: مهدی محمدیاری از اشتباه محسن بنگر استفاده و توپ را مال خود کرد. در ادامه محمد نزهتی صاحب توپ شد اما ضربه او با بدشانسی و دفاع عالی مدافع پارس به تیر دروازه خورد و گل دوم سپیدرود به دست نیامد.

 

دقیقه ۸۷:انتظاری سانتر خطرناکی را به محوطه جریمه فرستاد و ضربه سر خطرناک پاداش از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

حاشیه:

 

*علی‌رغم بارش باران شدید در شهر رشت تعداد زیادی از علاقه مندان سپیدرود برای تماشا نمایش تیمشان به ورزشگاه سردار جنگل آمده‌اند.


*در اواخر نیمه اول یک صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه سپیدرود رخ داد و پارسی‌ها معتقد بودند بر روی محمد نوری خطا شده است. به همین دلیل اعتراض را به رحیمی مقدم، داور مسابقه انجام دادند. اعضای این تیم به هنگام اعلام پنالتی برای سپیدرود هم اعتراضات زیادی را به تصمیم قاضی مسابقه وارد کردند.

* در دقیقه ۵۰ یک صحنه مشکوک دیگر در محوطه سپیدرود اتفاق افتاد و کادر فنی پارس اعتراض فراوانی را انجام داد. همین امر هم باعث شد درگیری بین نیمکت دو تیم به وجود آید. به همین دلیل رحیمی مقدم  حسین پاشایی و آرمین بیابانی را از نیمکت اخراج کرد. اما در اتفاقی عجیب تنها آنالیزور سپیدرود به سکوها رفت و مربی پارس بر روی نیمکت باقی ماند.

نظر خود را برای " سپیدرود ۱ – پارس جنوبی جم ۰ " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.