مطالب تصادفی

هدفمان قهرمانی در جام بین قاره ای است .

ملی پوش پارس جنوبی: ما و جوان های تیم پشتیبان یکدیگر هستیم

بدون دیدگاه

کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران تاکید کرد : آماده سازی بسیار خوبی را برای جام بین قاره ای پشت سر گذاشتیم.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ؛ محمد احمدزاده درابتدا گفت : شرایط تیم از نظر آمادگی بسیار مطلوب است. برای مسابقات جام بین قاره ای کاملا آماده هستیم و حتی امیرحسین اکبری و محمد مرادی که دچار آسیب دیدگی بودند نیز در تمرین امروز صبح ، نشان دادند که به شرایط ایده آل خود رسیده اند.

 

کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران افزود : فردا صبح عازم دوبی –محل برگزاری مسابقات جام بین قاره ای هستیم و باتوجه به اردوهایی که پشست سر گذاشتیم ، به خصوص اردوی خوبمان در کشور پرتغال و سه بازی درون اردویی ، با تمرکز و آمادگی ذهنی وارد مسابقات خواهیم شد.

 

بازیکن تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی که سابقه ۱۲سال حضور در تیم ملی را دارد درباره جوانگرایی صورت گرفته در تیم ملی گفت : به جرات می گویم که هفتاد درصد تیم دچار تغییرات و جوانگرایی شده است. بازیکنان باتجربه و خوبی مثل عبدالهی ، بلوکباشی ، مرشدی زاده و چند بازیکن دیگر به دلیل مصدومیت و یا استراحت در این دوره حضور ندارند ، اما جوان های دعوت شده به تیم ملی عملکردی بسیار با انگیزه و باپشتکار را در اردوی پرتغال از خود نشان دادند.

 

وی همچنین درباره اینکه چه توقعی می توان از تیم ملی فوتبال ساحلی در این رقابتها داشت ، تصریح کرد : اینکه تیم دچار جوانگرایی شده بسیار آینده نگرانه و مفید است. جوان های تیم فاقد تجربیات بین المللی هستند اما ما بازیکنان باتجربه درکنار آنها هستیم و پشتیبان یکدیگر خواهیم بود تا به هدفمان برسیم. هدفمان در این رقابتها در ابتدا رسیدن به فینال مسابقات و پس از آن کسب عنوان قهرمانی است. امیدوارم که نتایج بسیار خوبی را در راه رسیدن به هدفمان رقم بزنیم.

نظر خود را برای " ملی پوش پارس جنوبی: ما و جوان های تیم پشتیبان یکدیگر هستیم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.