مطالب تصادفی

مگر می‌شود در همه بازی‌ها داوران سرمان را ببرند؟

بنگر : دیگر برنامه نودی هم نیست که اتفاقات را نشان بدهد

بدون دیدگاه

مدافع پارس جنوبی جم گفت : نکند آقایان در کمیته داوران فکر می کنند ما بعد از هر بازی به خانه مان می رویم و بازی بعد دوباره به زمین می رویم؟ به خدا ما داریم زحمت می کشیم


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از ورزش ۳ ؛ محسن بنگر درباره شکست پارس جنوبی جم مقابل سپیدرود رشت عنوان کرد: ما بازی خوبی مقابل سپیدرود انجام دادیم اما با توجه به شرایط جوی و اتفاقات عجیبی که داور مسابقه رقم زد بازی را باختیم. این شکست اصلا حق ما نبود و متاسفانه داور آن را به ما قبولاند.

 

وی درباره اشتباهات رحیمی مقدم داور بازی پارس و سپیدرود تاکید کرد: با تمام احترامی که برای علی آقای کریمی و تیمش قائل هستم اما متاسفانه داور بازی را خراب کرده بود؛ من به سپیدرودی ها بابت پیروزی شان تبریک می گویم اما نمی شود از اشتباهات داور گذشت. او کاملا یک طرفه سوت زد و تصمیماتی می گرفت که بازیکنان سپیدرود هم خنده شان گرفته بود.

 

مدافع باتجربه پارس جنوبی جم ادامه داد: بازیکن حریف با دست توپ را در محوطه جریمه گرفت، اما خطای پنالتی تشخیص نداد، در نیمه دوم بازیکن حریف طوری سیف اللهی را زد که دو متر به آن طرف پرتاب شد اما باز هم پنالتی نگرفت. من در همه سال های فوتبالم چنین قضاوتی ندیده بودم. بازهم می گویم نمی خواهم منکر بازی خوب تیم سپیدرود بشوم اما مگر می شود این اتفاقات در یک بازی در سطح لیگ برتر رقم بخورد؟ توپ از ۳۰ سانتی به دست من خورده، داور پنالتی گرفته است. جالب اینکه همان توپ را کمک داور آفساید تشخیص داد و بعد معلوم شد باید خطای تمارض به سود ما می گرفتند!

 

بنگر در بخش دیگری از حرف هایش گفت: برنامه نود که دیگر وجود ندارد، این مسائل را نشان بدهد و آقایان هر کاری دلشان می خواهد انجام می دهند. متاسفانه در هر بازی داوران سرمان را می برند و هیچ اتفاقی هم نمی افتد. در بازی با نفت آبادان خطای الکی به ضررمان گرفته شد و همان توپ به داخل دروازه رفت. واقعا نمی دانیم باید چه کنیم.

 

وی افزود: نکند آقایان در کمیته داوران فکر می کنند ما بعد از هر بازی به خانه مان می رویم و بازی بعد دوباره به زمین می رویم؟ به خدا ما داریم زحمت می کشیم. سخت کار می کنیم و می خواهیم نتیجه بگیریم. اینطور که نمی شود. هر بازی با اشتباهات عجیب سرمان را می برند و کسی هم نیست که جواب بدهد. ما از کمیته داوران گلایه داریم و امیدوارم فکری به حال این موضوع شود

نظر خود را برای " بنگر : دیگر برنامه نودی هم نیست که اتفاقات را نشان بدهد " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.