مطالب تصادفی

همین که خیالمان از سقوط نکردن راحت باشد کار بزرگی کرده ایم

خطیب: همه از دیدن اشتباهات فاحش داوری تعجب می کنند

بدون دیدگاه

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: شما هر هفته اشتباهات فاحشی را از داوران می بینید که تعجب می کنید. الان شرایط طوری شده که همه تیم ها از داوری گلایه دارند.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از فارس نیوز ؛تیم پارس جنوبی جم در شرایطی در هفته یازدهم لیگ برتر مقابل سپیدرود رشت تن به شکست داد که مسئولان این تیم معتقدند از داوری ضربه خوردند

 

کارشناسان داوری پنالتی سپیدرود که منجر به گل برتری این تیم شد را اشتباه داور اعلام کردند و  یک ضربه پنالتی نیز به سود پارس گرفته نشده است.

 

عبدالرحیم خطیب، سرپرست پارس جنوبی جم درباره اشتباهات داوری به خبرنگار فارس گفت: متاسفیم که در بازی های مختلف از داوری ضرر می کنیم. واقعا نمی دانیم چه کاری باید انجام دهیم. در بازی با سپیدرود با اشتباه داور بازنده شدیم و این در حالی است که اگر پنالتی ما گرفته می شد حتی می توانستیم برنده از زمین خارج شویم. این اولین بار نیست که چنین اتفاقاتی برای ما رخ می دهد. در بازی های گذشته نیز بارها متضرر شدیم و متاسفم که صدایمان به جایی نمی رسد.

 

وی ادامه داد: من نمی دانم در کمیته داوران چه اتفاقاتی رخ می دهد که داوری ها اینگونه است و همه تیم ها گلایه دارند. احساسم این است که کمیته داوران نتوانسته ساز و کار درستی درباره داوران ایجاد کند.  شما هر هفته اشتباهات فاحشی را از داوران می بینید که تعجب می کنید. الان شرایط طوری شده که همه تیم ها از داوری گلایه دارند. ما نیز بارها متضرر شدیم و نمی دانیم باید چه کاری انجام دهیم.

 

سرپرست پارس جنوبی همچنین گفت: در بازی با ماشین سازی پنالتی ما گرفته نشد تا یک بر صفر بازنده شویم؛ در بازی با پدیده علاوه بر اینکه داور باید در نیمه اول حریف را ۱۰ نفره می کرد، در دقیقه ۸۹ پنالتی روی شهرام گودرزی را نگرفت. در همین مسابقه با سپیدرود هم شما دیدید که پنالتی بی مورد به سود حریف گرفتند و در سوی دیگر پنالتی مسلم روی سیف اللهی از دید داور مخفی ماند و این قصه ها بارها تکرار شده است.

 

خطیب با گلایه از مسئولان کمیته داوران تاکید کرد: متاسفانه برخی فکر می کنند چون ما اعتراض نمی کنیم، خیلی راحت می توانند سرمان را ببرند. آقایان! اینطور که نمی شود؛ ما این همه زحمت می کشیم و کار می کنیم و بعد یک داور بدون اینکه توجهی به مساله ای داشته باشد، خیلی راحت سوت اشتباه می زند و زحمات ما را بر ما می دهد. اگر قرار است شرایط اینطور باشد که دیگر چرا داور انتخاب می کنیم؟ برویم یک نفر را از داخل کوچه هم بیاوریم می تواند اینطور سوت بزند. فدراسیون فوتبال باید فکری به حال این اتفاقات کند. متاسفانه در هر ورزشگاهی که دلشان بخواهد سرما را می برند و فرقی نمی کند ما در جم بازی کنیم یا سردار جنگل یا ورزشگاه آزادی.

 

سرپرست پارس جنوبی در ادامه با اشاره به نتایج تیمش خاطرنشان کرد: تیم ما امسال با وجود مشکلاتی که داشته و البته بازیکنانی که از دست داده، از نظر فنی شرایط خوبی دارد. اگر اشتباهات داوری نبود و البته مشکلات مالی تیم هم حل می شد شک نکنید ما الان بالای جدول بودیم، البته باید یک واقعیتی را در نظر بگیریم. امسال با توجه به جدایی حدود ۶۰ درصد بازیکنان ما فقط برای بقا در لیگ برتر کارمان را شروع کردیم. حتما می دانید که مسئولان باشگاه هم از آقای تارتار قول بقا در لیگ را گرفتند و من فکر می کنم تا همین جا هم از اهدافی که داشته ایم بسیار بالاتر هستیم.

 

وی افزود: من فکر می کنم نباید بی جهت انتظارات را از پارس جنوبی بالا ببریم ما همین که حاشیه امنیتی برای خود ایجاد کنیم و خیالمان از سقوط نکردن راحت باشد، کار بزرگی کرده ایم و از هواداران نیز می خواهم این شرایط را درک کنند. هواداران پارس جم همواره حامی تیم بوده و از آنها می خواهم تا پایان فصل نیز با حمایت هایشان ما را همراهی کنند تا بتوانیم نتایج بهتری نیز کسب کنیم.

نظر خود را برای " خطیب: همه از دیدن اشتباهات فاحش داوری تعجب می کنند " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.