مطالب تصادفی

بازی اول هر تورنمتی شرایط خاصی دارد

مسیگر : جام بین قاره فرصت مناسبی برای درخشیدن بازیکنان جوان است ( اختصاصی )

بدون دیدگاه

مسلم مسیگر از نقش مهم خودش و دیگر بازیکنان تجربه در تیم ملی خبر داد .


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم ؛ تیم فوتبال ساحلی ایران فردا ( سه شنبه ) اولین بازی خود در جام بین قاره ای در امارات را از ساعت ۱۹:۳۰ مقابل آمریکا برگزار میکند .

 

مسلم مسیگر بازیکن بوشهری و باتجربه تیم ملی در گفت و گو با خبرنگار وبسایت هواداران پارس جنوبی جم درخصوص شرایط تیم ملی پیش از دیدار با آمریکا اظهار داشت : خدا را شکر شرایط بسیار خوبی داریم و روز گذشته اولین تمرین مان را در زمین اصلی مسابقات برگزار کردیم ، تمامی بازیکنان از نظر روحی و تاکتیکی در شرایط مناسبی به سر می برند .

 

وی در مورد تقابل با آمریکا در گام نخست عنوان کرد : بازی اول هر تورنمتی شرایط خاص و سختی های خودش را دارا می باشد ولی اگر به جای آمریکا در روز اول ، با روسیه یا تاهیتی مواجه می شدیم شرایط سخت تر میشد !!

 

مسیگر درباره هدف تیم ملی در این تورنمنت گفت : هدف مان مثل همیشه کسب عنوان قهرمانی می باشد اما نباید فراموش کنیم که باید بازی به بازی پیش برویم و برنامه ریزی جدا برای هر بازی داشته باشیم . ما در ابتدا می بایست از گروه مان صعود کرده و سپس برای رفتن به فینال و کسب مقام قهرمانی با حریفان خود بجنگیم .

 

بازیکن تیم ملی در مورد دعوت بازیکنان جوان به تیم ملی تصریح کرد : ۶۰ الی ۷۰ درصد تیم دستخوش تغییرات شده و فرصت مناسبی برای جوانانی که در لیگ درخشیده اند به دست آمده تا خود را در این تورنمنت بین المللی به همگان نشان بدهند . قطعا وظیفه ی من و محمد احمدزاده و دیگر بازیکنان باتجربه تیم از بقیه سنگین تر است . ضمن اینکه باید تجربیات خود را در اختیار بازیکنان جوان قرار بدهیم . به طور کلی باید بازی ها را به خوبی مدیریت و کنترل کنیم .

 

مسلم مسیگر در پایان بیان داشت : با تمام توان و آمادگی کامل به امارات آماده ایم و امیدواریم که در این جام به آن چیزی که حق مان است دست پیدا کنیم و انشالله با دعای خیر مردم عنوان قهرمانی را از آن خود کنیم .

نظر خود را برای " مسیگر : جام بین قاره فرصت مناسبی برای درخشیدن بازیکنان جوان است ( اختصاصی ) " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.