مطالب تصادفی

هنوز هم برای قدردانی از ساحلی بازان دیر نیست !!

موفقیت ورزشکاران بوشهری برای مسوولان استانی و شهرستان مهم است یا خیر؟؟ ( اختصاصی )

بدون دیدگاه

مسوولان استان بوشهر شاهکاری جدید از خود به جای گذاشتند و به استقبال ملی پوشان فوتبال ساحلی نرفتند .


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم ؛ تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با حضور ۴ بازیکن بوشهری با کسب عنوان قهرمانی جام بین قاره ای در امارات شب گذشته به کشور بازگشت

 

در هنگام ورود مصطفی کیانی ، محمد معصومی زاده ، علی میرشکاری و مسلم مسیگر ملی پوشان بوشهری به فرودگاه این شهر هیچ یک از مسوولین استان بوشهر به استقبال این قهرمانان کشور نرفتند .

 

این احتمال می رود قهرمانی ساحلی بازان آنچنان به مذاق مسوولان استان بوشهر خوش نیامده است که باعث عدم استقبال آنها از ملی پوشان استان و باشگاه پارس جنوبی شده است .

 

شاید هم موفقیت ورزشکاران برایشان مهم نیست !!

 

حال سوال این است چه فرقی است بین مسوولان بوشهر با شهرهایی مانند فرح آباد ، مهریز ، زاهدان و الباقی شهرهایی که در تیم ملی بازیکن داشتند ؟؟  ناگفته نماند که بوشهر با ۴ بازیکن در تیم ملی فوتبال ساحلی بیشترین نماینده در بین شهرهای کشور را داشت .

 

متاسفانه از مقامات سیاسی و ورزشی استان بوشهر حتی یک نفر با دسته های گل به استقبالشان نرفتند تا این قهرمانان ملی در شهر خودشان هم احساس غربت کنند.

 

وقتی این شاهکارها را مشاهده می کنیم باید به حال استان گریست . این قهرمانان ملی مثل تیم های ورزشی تقاضای کمک نقدی نداشتند و فقط یک آرزو داشتند که آن هم دیدن مسوولین استان در فرودگاه بوشهر بود و بس !!

 

متأسفانه مسوولان محترم استان در عمل ثابت کرده اند یک شخص یا تیم ورزشی تا مرز نابودی نرود به حمایت آنها نمی پردازند و شعار میدهند

 

یک ورزشکار تا وقتی می تواند به موفقیت های خود ادامه بدهد که حمایت های مسوولان شهر و استانش را پشت خود ببیند که در استان بوشهر به هیچ عنوان چنین چیزی مشاهده نمیشود و در عین حال افتخار آفرینان این خطه شور و حال و رغبتی برای گرفتن مقام های کشوری و جهانی ندارند .

 

هنوز هم برای تقدیر و تشکر از این ۴ ملی پوش دیر نشده و مسوولان عزیز استان می توانند با حضور در منازل شان از آنها قدردانی به عمل آورند .

 

 

نظر خود را برای " موفقیت ورزشکاران بوشهری برای مسوولان استانی و شهرستان مهم است یا خیر؟؟ ( اختصاصی ) " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.