مطالب تصادفی

هیچ مسئولی به وضعیت پارس جنوبی رسیدگی نمی‌کند

شادکام : سیف اللهی از پنالتی زدن من ناراحت نشد

بدون دیدگاه

بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: می‌دانم پنالتی زن دوم ما سیف اللهی است اما وقتی تارتار موافقت کرد من پنالتی را بزنم او ناراحت نشد.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از میزان ؛ محمد شادکام درباره بازی تیم‌های فوتبال پارس جنوبی و پیکان در هفته دوازدهم لیگ برتر که با پیروزی پارسی‌ها همراه بود، اظهارداشت: بازی با پیکان یکی از بازی‌های سخت بود و نتیجه این بازی برای ما اهمیت زیادی داشت از این رو با همه قوا به میدان رفتیم و تلاش کردیم از موقعیت‌ها استفاده کرده و خودمان را تا رده پنجم جدول بالا بکشیم.

 

وی با اشاره به دو پنالتی که داور به نفع پارس جنوبی اعلام کرد گفت: هر دو پنالتی که برای ما گرفتند صددرصد درست بود. در هفته‌های اخیر داوری‌ها بسیار به ضرر ما بود اگر این دو پنالتی کاملا واضح هم برای ما گرفته نمی‌شد، دیگر خیلی بد بود.

 

زننده گل سوم تیم پارس جنوبی مقابل پیکان تصریح کرد: بازیکن حریف من را از پشت شارژ کرد و پنالتی دوم روی من اعلام شد. خیلی دوست داشتم این پنالتی را من بزنم و تارتار هم موافقت کرد. با گل کردن این پنالتی موفق شدم در پیروزی تیمم سهم داشته باشم. می‌دانم که پنالتی زن دوم ما روح‌الله سیف اللهی است اما بین بازیکنان ما این حرف‌ها نیست و وقتی تارتار موافقت کرد من پنالتی را بزنم او ناراحت نشد.

 

شادکام به وضعیت تیمش اشاره و تاکید کرد: شرایط روز به روز بهتر است و تنها مشکل این است که مسئولان به وضعیت تیم ما رسیدگی نمی‌کنند. ۱۲ هفته از لیگ برتر گذشته و ما فقط ۱۵ درصد از قراردادهای‌مان را گرفتیم. از پاداش و این چیز‌ها هم که خبری نیست. واقعا شرایط تیم خوب است، ولی از نظر مالی اصلا اوضاع خوب نیست. هیچ فردی نیست که به وضعیت تیم رسیدگی کند. ما هم به امید قرار دادی که می‌بندیم آینده‌ای را برای خود ترسیم می‌کنیم.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: بزرگتر‌های تیم چندین بار پا در میانی کردند و حرف بازیکنان را منتقل کردند اما اتفاقی نمی‌افتد. در حال حاضر بیشتر بازیکنان پارس جنوبی بر اساس غیرت و تعصب خودشان است که بازی می‌کنند. وقتی پول نباشد بازیکن از نظر روحی بهم می‌ریزد و انگیزه برای کار باید وجود داشته باشد.

نظر خود را برای " شادکام : سیف اللهی از پنالتی زدن من ناراحت نشد " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.