مطالب تصادفی

عملکرد خوبم حاصل کار گروهی است

سیف اللهی : نمی‌توانم روی حرف مربی و کاپیتان تیم برای پنالتی نزدن حرفی بزنم

بدون دیدگاه

بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: وضعیت تیم پارس جنوبی قرمز است و اگر به همین شکل باشد ما راه خوبی را نمی‌توانیم برویم.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از میزان ؛ روح الله سیف اللهی درباره بازی تیم‌های فوتبال پارس جنوبی و پیکان در هفته دوازدهم لیگ برتر که با پیروزی پارسی‌ها به پایان رسید، اظهارداشت: عملکرد خوب من در بازی با پیکان حاصل کار گروهی است و ما به ۳ امتیاز این بازی نیاز داشتیم چون بازی قبل با سپیدرود را واگذار کرده بودیم. از این رو با انگیزه خوبی به مصاف پیکان رفتیم چون باید این بازی را برنده می‌شدیم. تلاش کردیم خود را به منطقه امن جدول برسانیم و خداراشکر این اتفاق رخ داد و ۳ امتیاز این بازی سخت را گرفتم و چند پله صعود کردیم.

 

وی با اشاره به برخی ناداوری‌ها در هفته‌های اخیر هم تصریح کرد: عملکرد داوری روی عملکرد تیم‌ها تاثیر می‌گذارد. در بازی با سپیدرود پنالتی صددرصد روی من را نگرفتند. از دست رفتن این امتیازات در نیم فصل دوم که امتیاز گرفتن سخت‌تر است خودش را نشان می‌دهد بنابراین تصمیمات داور در آینده یک تیم تاثیر زیادی دارد. داوری‌ها در چند بازی اخیر به ضرر ما بود. امیدوارم این اشتباهات سهوی باشد و از این پس شاهد چنین اشتباهاتی نباشیم.

 

این بازیکن در مورد اعلام دو پنالتی از سوی داور در بازی با پیکان به سود پارس جنوبی هم گفت: داور در بازی با پیکان به نفع ما و به حق سوت زد. هر دو پنالتی ما درست بود. ما نه می‌گوییم به نفع ما سوت بزنند و نه می‌گوییم به نفع حریف سوت بزنند. ما فقط می‌گوییم داور‌ها به حق قضاوت کنند.

 

پنالتی زن اول تیم پارس جنوبی در پاسخ به این سوال که چرا هیچ یک از دو پنالتی تیمش را به او ندادند، تاکید کرد: پنالتی زن اول تیم من هستم. اما یک هفته سرما خوردم و خیلی آماده نبودم از این رو از ابتدا به میدان نرفتم. در جریان بازی با این که پنالتی اول روی من اتفاق افتاد، ولی محمد نوری (کاپیتان تیم) از من خواست خودش پنالتی بزند خوب کاپیتان تیم است و من دیگر نمی‌توانستم حرفی بزنم بنابراین مخالفتی نکردم. ولی در پنالتی دوم مربیان تصمیم گرفتند پنالتی را شادکام بزند. روی حرف مربی تیم هم که نمی‌شود حرف زد و به نظر مربیان احترام گذاشتم ولی در کل پنالتی زن اول تیم من هستم.

 

بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی در مورد ناراحتی از نزدن پنالتی در این بازی افزود: هر بازیکنی دوست دارد گل بزند، ولی وقتی سرمربی تیم می‌گوید فلان بازیکن پنالتی را بزند، من دیگر نمی‌توانم حرفی بزنم حتی اگر به ضررم باشد.

وی به مشکلات مالی تیم پارس جنوبی اشاره و تصریح کرد: ما با بهترین نتایج پنجم جدول لیگ هستیم. جدا از بحث فنی ما مشکل مالی شدید داریم. نه مسئولان و نه پتروشیمی‌ها به وضعیت این تیم رسیدگی نمی‌کنند. ما تنها هستیم و با ۱۵ درصد دریافتی فکر می‌کنم کمترین دریافتی در لیگ برتر، لیگ یک و لیگ دو را داشته باشیم. ۳ هفته دیگر نیم فصل است، در حالی که قبل از شروع مسابقات باید ۳۰ درصد از قراردادهای ما را پرداخت می‌کردند. این وضع خیلی بد است و به زودی تاثیر خود را روی تیم می‌گذارد.

 

وی افزود: جایگاه تیم ربطی به پرداخت‌ها ندارد. باشگاه وظیفه دارد پول را طبق قراردادش به موقع پرداخت کند. حالا در ایران خیلی هم به موقع نیست، ولی نه تا این حد که در آستانه نیم فصل فقط ۱۵ درصد گرفته باشیم. وضعیت برای تیم ما قرمز است و نتیجه منفی خواهد بود.

 

این بازیکن ادامه داد: این طور نیست که پول ندهید و بازیکن و تیم نتیجه بگیرد. بازیکن هم تا یک جایی صبر می‌کند. وقتی تحت فشار قرار بگیرد ناخودآگاه واکنش نشان می‌دهد. برخی جوان‌های ما نه سرمایه دارند و نه منبع در آمد. اگر به همین شکل باشد ما راه خوبی را نمی‌توانیم برویم و قطعا نیم فصل اتفاقاتی رخ می‌دهد که به ضرر باشگاه خواهد بود.

 

سیف‌اللهی در مورد عملکرد بازیکنان با وجود این شرایط نامساعد گفت: ما پیش وجدان خودمان راحت هستیم، چون زحمت کشیدیم و کم نگذاشتیم. خیلی از تیم‌ها اعتصاب و اعتراض کردند ولی ما فقط جلسه گذاشتیم و وعده شنیدیم. این صبر حدی دارد و اگر این اتوبان یک طرفه باشد بازیکنان هم تصمیمات تازه‌ای می‌گیرند و این طور نیست که مسئولان بی‌خیال باشند چون وضعیت به این شکل نمی‌ماند. ما چیزی اضافه نمی‌خواهیم و حق‌مان را طبق قراردادمان می‌خواهیم چون باشگاه وظیفه دارد پول بازیکنان را بدهد.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: از هواداران تشکر می‌کنم. از این که در شهر‌های دیگر از ما حمایت می‌کنند و چیزی کم نمی‌گذارند از آنها ممنونم. امیدوارم در چند بازی باقی مانده تا نیم فصل همچون همیشه از ما حمایت کنند تا همچنان سربلند باشیم.

نظر خود را برای " سیف اللهی : نمی‌توانم روی حرف مربی و کاپیتان تیم برای پنالتی نزدن حرفی بزنم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.