مطالب تصادفی

فرصت طلب و موقعیت ساز

عملکرد شماره ۱۰ پارس جنوبی در هفته ی دوازدهم

بدون دیدگاه

ابراهیم صالحی با گلزنی مقابل پیکان ۳ گله شد .


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل متریکا ؛ شاید بازگشت ابراهیم صالحی از سپاهان در همان شروع فصل، شیرین‌ترین خبری بود که هواداران پارس انتظارش را می‌کشیدند. پدیده بوشهری لیگ برتر که فصل گذشته (میانگین امتیاز ۶٫۸۳ – رتبه اول) کیفیت فنی خوبی از خود به جا گذاشته بود، در این هفته سومین گل خود را به ثبت رساند تا خیلی زود به تعداد گل‌هایش در لیگ هفدهم برسد.

 

صالحی در بازی با پیکان یکی از سه شوت خود را تبدیل به گل کرد و با ارسال ۳ پاس کلیدی، موقعیت‌سازترین بازیکن در این دیدار بود. ۳۹ لمس توپ به خوبی نشانگر عملکرد موثر این بازیکن در خط حمله پارس در این بازی است. دقت پاس ۸۴ % برای بازیکنی در خط حمله آن هم با این تعداد لمس توپ، عملکرد مثبت دیگری است که تاثیر او در خط آتش تیمش را مشخص می‌کند.

 

بازیکن خوش اخلاق پارسی‌ها در روزی که خط دفاع تیمش خیلی دچار دردسر نبود، ۴ عملکرد دفاعی هم به ثبت رساند تا در کارهای دفاعی هم نسبتا روز خوبی را پشت سر بگذارد. مجموع این نمایش خوب، امتیاز عالی ۸٫۳۲ را برای او به همراه داشت تا طبق دیتاهای ثبت شده در متریکا، صالحی بهترین بازیکن دیدار پارس جنوبی و پیکان باشد.

نظر خود را برای " عملکرد شماره ۱۰ پارس جنوبی در هفته ی دوازدهم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.