مطالب تصادفی

واکنش رییس هیات فوتبال استان چیست ؟

استعفای رییس کمیته برگزاری مسابقات استان بوشهر

بدون دیدگاه

پرویز عبدی پور رییس پرکار کمیته مسابقات هیات فوتبال استان بوشهر با انتشار متنی از سمت خود استعفا کرد.


به گزارش وبسایت هواداران پارس جنوبی جم به نقل از فوتبال بوشهر ؛ پرویزعبدی پور که طه چند روز گذشته در محل کار چند سال اخیر خود کمیته مسابقات هیات فوتبال حاضر نشده بود با انتشار یک متن کوتاه از سمت خود استعفا داد و باید دید واکنش محمد نجفی رییس هیات فوتبال در این باره چیست؟!

 

رییس کمیته مسابقات هیات فوتبال نوشت :

 

برادر ارجمندم جناب آقای نجفی ریاست محترم هیات فوتبال استان بوشهر و اعضای محترم هیات رئیسه با سلام و احترام

 

ضمن سپاس و تشکر از اعتماد به این حقیر طی مدت مسئولیتم در هیات فوتبال بدینوسیله به دلیل خستگی استعفای خود را اعلام میدارم.امید است در راستای توسعه فوتبال استان موفق و سربلند باشید،

 

کوچک شما پرویز عبدی پور

 

به نظر می رسد کناره گیری  عبدی پور و انتشار این استعفا به برخی حاشیه ها و اختلاف نظرهایی بر میگردد که طی هفته های گذشته رخ داده و او عطای کار را با یک استعفا به لقایش بخشیده است.

 

با این حال اهالی فوتبال می دانند از زمان حضور محمد نجفی بر مسند فوتبال استان ،پرویز عبدی پور در کنار وی بوده و این دو برای پیشرفت فوتبال تلاش های مستمری داشته اند و باید دید این استعفا پذیرفته می شود یا ماجرا با ریش سفیدی و تعامل بیشتر حل خواهد شد.

 

آنچه مشخص است عبدی پور با ناراحتی از هیات فوتبال جدا شده و باید دید طی روزهای اخیر با چه واکنش هایی در فوتبال بوشهر همراه باشیم!

نظر خود را برای " استعفای رییس کمیته برگزاری مسابقات استان بوشهر " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.