مطالب تصادفی

تارتار: تا اینجای لیگ قهرمان واقعی لیگ ما بوده ایم

بدون دیدگاه

از هواداران پارس میخواهم فردا جو را برای تیم میهمان سخت و نفس گیر کنند


به گزارش اف سی پارس جم، مهدی تارتار سرمربی موفق پارس جنوبی جم که طی دو هفته گذشته موفق به کسب ۶ امتیاز از دو بازی فینال مانند شده. عصر امروز رو در روی اصحاب رسانه قرار گرفت تا پیش از مصاف با تراکتورسازی پاسخگوی خبرنگاران باشد.

تارتار در کنفرانس خبری پیش از بازی ضمن تعریف و تمجید از تیم تراکتور و هوادارانش از هواداران پارس جم خواست، فردا ورزشگاه را یکپارچه زرد کنند و شرایط را برای تیم میهمان مثل همیشه سخت کنند.

در ادامه مشروح صحبت های تارتار را خواهید خواند.

تراکتور تیم قابل احترامی است و از کادرفنی به روزی بهره میبرد

تارتار در ابتدای صحبت های خود ضمن خوش آمد گویی به هواداران تراکتور گفت: تراکتور تیم قابل احترامی است که از کادر فنی به روز و جوانی از جمله آقایان تقوی و پیروانی بهره می برد. این تیم با جذب مهره های خوب موفق شده در هفته های اخیر خود را به صدر نزدیک کند. تراکتور هواداران پرشوری دارد که همیشه همراه و پشتیبان این تیم بوده اند و فردا نیز شاهد حضور آنها در ورزشگاه خواهیم بود که جا دارد همینجا به آنها جهت ورودشان به شهر جم خوش آمدگویی کنیم. بی شک فردا بازی سختی پیش رو خواهیم داشت اما ما پارس هستیم و نشان داده ایم همیشه در خانه با کمک هوادارانمان مقتدرانه بازی میکنیم.

از هواداران پارس میخواهم فردا جو را برای میهمان سخت و نفس گیر کنند

تارتار در ادامه گفت: فردا بی شک شاهد حضور پرشوران تبریزی در ورزشگاه تختی خواهیم بود از همین رو از هواداران خوبمان میخواهم فردا با حضور حداکثری خود و پرکردن ورزشگاه تختی، مثل هیشه جو را برای تیم میهمان سخت و نفس گیر کنند.

فردا دو یار مصدوم داریم ولی محروم نه

تارتار در مورد لیست محرومان و مصدومان پارس در بازی فردا گفت: عماد میرجوان و فرشید پاداش همانند هفته گذشته مصدومانمان در بازی فردا خواهند بود. ولی خوشبختانه محرومی نداریم.

از بازیکنان باتجربه مان ممنونم که هم به کادر فنی و هم به بازیکنان جوان کمک میکنند

سرمربی پارس در مورد نقش بازیکنان باتجربه این تیم در کسب نتایج گذشته گفت: من خودم تا سن ۳۷ سالگی فوتبال بازی میکردم و میدانم که یک بازیکن باتجربه آماده چقدر میتواند به تیم کمک کند. از همین رو هنگام یارگیری با توجه به شرایط مالی تیم و بحران هایی که پیش بینی می کردیم. بازیکنان باتجربه ای چون رحمان احمدی، محسن بنگر و محمد نوری را جذب کردیم که شکر خدا تا به امروز توانسته اند کمک زیادی به تیم بکنند و جا دارد همینجا به خاطر کمکشان به کادرفنی و بازیکنان جوان تشکر کنم.

خوشحالم که بازیکنانی که در تیم ما رشد کردند اکنون در تیم های لیگ برتری، خوب بازی میکنند

مهدی تارتار در مورد حضور مجدد بازیکنانی چون طیبی، سلیمی و فروزان در ورزشگاه تختی جم با لباس تراکتور گفت: من خوشحالم بازیکنانی که در تیم پارس رشد کرده اند اکنون در تیم های لیگ برتر خوب بازی میکنند از جمله این بازیکنان میتوان به طیبی، سلیمی و فروزان در تراکتور، محمدی مهر و تیموری در استقلال، سینگ در نساجی و علی دشتی در سایپا اشاره کرد که اکثرشان یا در تیم پارس احیا شده اند یا مطرح. این موضوع من و کادر فنی را خوشحال میکند. چرا که این رشد ثمره حمایت هواداران و زحمات کادر فنی و باشگاه بوده است. امیدوارم بازیکنان نامبرده روز به روز پیشرفت کنند.

تا اینجای لیگ قهرمان واقعی لیگ ما هستیم

سرمربی پارس جنوبی جم که دل پری از شرایط مالی نابسامان پارس داشت گفت: تا اینجای لیگ قهرمان واقعی لیگ ماهستیم. تیم ما با وجود مشکلات مالی فراوان و محدودیت ها تا به اینجا لیگ نسبت به شرایطش نتایج خوبی کسب کرده. گرچه تیم ما هم مانند سایر تیم ها نقایصی دارد ولی با توجه به شرایط موجود اگر انصاف را در نظربگیریم تیم ما قهرمان واقعی لیگ بوده است.

نظر خود را برای " تارتار: تا اینجای لیگ قهرمان واقعی لیگ ما بوده ایم " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.