مطالب تصادفی

به دنبال جایگاه سرخابی

روز دشوار یاران تقوی در جم ( اختصاصی )

بدون دیدگاه

پارس جنوبی و تراکتورسازی در بازی امروز به دنبال جایگاه استقلال و پرسپولیس هستند.


به گزارش اف سی پارس جم ؛ در آخرین بازی هفته چهاردهم، پارس جنوبی امروز در جم از ساعت ۱۵ میزبان تراکتورسازی است. پس از چند هفته پرنوسان، پارس جنوبی دو هفته اخیر را با دو پیروزی متوالی مقابل پیکان و ذوب‌آهن پشت سرگذاشته است. تارتار با تغییر آرایش پایه پارس جنوبی، بار دیگر این تیم را به مسیر موفقیت بازگرداند و در این مسیر درخشش محمد نوری کاپیتان ۳۶ ساله این تیم نیز بسیار تاثیرگذار بوده است. عملکرد پارس جنوبی در خانه در فصل جاری جالب بوده و این تیم به همراه سه تیم دیگر تنها تیم‌های لیگ برتری هستند که در خانه شکست نخورده‌اند.

 

در سوی دیگر میدان، تراکتورسازی قرار دارد، تیمی که هفته گذشته در تهران مقابل پرسپولیس به تساوی دست یافته و در حال حاضر با ۲۳ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفته است. خط حمله تراکتورسازی در بازی با پرسپولیس پس از ۵ بازی در گلزنی ناکام ماند و غیبت دو مهاجم خارجی این تیم در بازی با پرسپولیس کاملا مشهود بود. تقوی برای پر کردن جای استوکس و اروین، پهلوان را به خط حمله برده، اقدامی که در بازی با پرسپولیس نتیجه‌ای نداشت و باید دید آیا این حربه در بازی با پارس جنوبی نتیجه‌بخش خواهد بود یا خیر.

 

تاثیرگذاری در جدول : هر کدام از این دو تیم که برنده بازی شوند می توانند جای یکی از دو تیم محبوب پایتخت در جدول را بگیرند. اگر پارس ببرد، استقلال را از رده پنجم به رده ششم خواهد فرستاد و اگر تراکتورسازی برنده شود، جای پرسپولیس در رده سوم را خواهد گرفت.البته تراکتورسازی با مساوی در این بازی هم می تواند به رده سوم برسد و به لطف تفاضل بهتر نسبت به پرسپولیس، به رده سوم برسد منتهی شاگردان تقوی ۲ بازی بیشتر از تیم برانکو خواهند داشت.

 

وضعیت در جدول: تراکتورسازی با ۲۳ امتیاز تیم چهارم جدول است و پارس جنوبی ۱۹ امتیازی در رده ششم قرار دارد.

 

نتیجه قبلی دو تیم: تراکتورسازی در تهران با پرسپولیس به تساوی ۱-۱ رسید و پارس جنوبی هم با پنالتی محمد نوری ذوب‎آهن را شکست داد تا علیمنصور در بازگشت به لیگ، کارش را با باخت شروع کند.

 

بدون مهاجمان اروپایی: تراکتورسازی برای دومین بازی متوالی نمی تواند از استوکس و لی اروین استفاده کند. استوکس که فسخ کرد و رفت و اروین هم به احتمال زیاد برنخواهد گشت و باید دید محمد تقوی تیمش را به مانند بازی با پرسپولیس ارنج خواهد کرد یا تغییرات دیگری در قسمت هجومی تیمش ایجاد می‎کند.

 

غایبان پارس: فرشید پاداش از ناحیه کشاله ران دچار مصدومیت شده، عماد میرجوان و حامد نورمحمدی هم مصدوم هستند. ضمن اینکه امیر میربزرگی هم به دلایل انضباطی فعلا نمی تواند تیمش را همراهی کند.

 

چهره‌های برتر:محمد نوری و ابراهیم صالحی بازیکنان تاثیرگذار پارس جنوبی هستند و احسان حاج‌صفی و مسعود شجاعی نقشی مشابه در تراکتورسازی دارند.

 

دوئل‌ها: تقابل محمد نوری و علیرضا نقی‌زاده در میانه میدان و جدال محمد ستاری و اشکان دژاگه در سمت چپ تدافعی پارس جنوبی جالب خواهد بود.

 

گروه داوری: کوپال ناظمی – محمدرضا منصوری – محمد راهی – روح الله شریفی

 

ترکیب احتمالی :

 

 

نظر خود را برای " روز دشوار یاران تقوی در جم ( اختصاصی ) " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.