مطالب تصادفی

پول بُرد نمی‌آورد

محمد تقوی: خوشبختم که بازیکنانم باور دارند می‌توانند ببرند

بدون دیدگاه

محمد تقوی، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز خود را یک مربی خوشبخت خواند از این جهت که شاگردانش باور به برد دارند.


به گزارش وب سایت هواداران پارس جنوبی جم ؛ محمد تقوی پس از پیروزی یک بر صفر تراکتورسازی مقابل پارس جنوبی جم در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: یکی از مهمترین موضوعات باور به برد است. و خیلی خوشبختم که بازیکنانم باور دارند که می‌توانند ببرند.

 

وی در ادامه یادآور شد: بازیکنی که یک هفته در ترکیب تیم بوده، در هتل متوجه شدیم که نمی‌تواند بازی کند. برای ما واقعاً سخت بود که جانشین او را پیدا کنیم. خوشبختانه همه بازیکنانم بزرگ هستند و نشان دادند که می‌توانند هر تیمی را شکست بدهند، حتی تیمی که در خانه خود شکست نخورده بود.

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی همچنین تصریح کرد: برخی‌ها گفتند من کری خوانده‌ام، در صورتی که من اصلاً کری نمی‌خوانم و گفتم که می‌خواهیم طلسم نباختن پارس جنوبی را بشکنیم. پارس حنوبی یکی از تیم‌های خوب لیگ است و با کنترل توپ توانستیم مقابل این تیم به هدف‌مان برسیم

 

تقوی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه تیم متول تراکتورسازی تیم بی‌بضاعت پارس جنوبی را شکست داد، گفت: متأسفم که به تیم‌تان بی‌بضاعت می‌گویید. پارس جنوبی تیم خوبی دارد و بدانید پول برد نمی‌آورد.

 

وی در رابطه با جو ورزشگاه تختی جم هم تصریح کرد: بسیار عالی بود. اگر چه انتظار داشتم ورزشگاه پر شود، اما چون بازی اول هفته بود، نبود تماشاگر طبیعی بود.

 

سرمربی تراکتورسازان درباره وضعیت استوکس هم تأکید کرد: درباره استوکس سؤال نپرسید. در رابطه با بازیکنی که در اختیارم هست، سؤال بپرسید. در مورد استوکس از باشگاه سؤال بپرسید.

 

تقوی در خاتمه درباره داوری دیدار پارس جنوبی جم – تراکتورسازی  اظهار داشت: داور هیچ وقت بد نیست. شاید در جریان بازی، مربی به خاطر هیجان، اعتراض کند که طبیعی است، اما من هیچ وقت اعتراض نمی‌کنم

نظر خود را برای " محمد تقوی: خوشبختم که بازیکنانم باور دارند می‌توانند ببرند " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.