مطالب تصادفی

به دنبال جایگاه مناسب در پایان نیم فصل اول هستیم

گودرزی : بازی با نائب قهرمان آسیا راحت نیست

بدون دیدگاه

بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی جم، گفت: بازی پایانی ما در نیم فصل اول در برابر پرسپولیس تیم نائب قهرمان آسیا است که بازی راحتی نخواهیم داشت


به گزارش اف سی پارس جم به نقل از فارس ؛ شهرام گودرزی هافبک پارس جنوبی جم در خصوص شکست مقابل تراکتور اظهار داشت: بازی با تراکتورسازی بازی برابری بود و حتی موقعیت های ما نیز بیشتر از تیم حریف بود اما اتفاقات فوتبالی و از روی ضربه کاشته سبب شد تا ما گل بخوریم.

 

بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی جم افزود: از هواداران مان که همیشه ما را حمایت کرده اند تشکر می کنم و از اینکه در بازی با تراکتورسازی نتوانستیم آنها را شاد کنیم شرمنده هستیم.

 

وی بیان کرد: بازی هفته ی بعد ما که دیدار پایانی نیم فصل اول هم می باشد با تیم پرسپولیس است و قطعا بازی با تیمی که نائب قهرمان آسیا شده است راحت نخواهد بود.

 

گودرزی خاطرنشان کرد: بازیکنان ما با انگیزه برابر پرسپولیس قرار می گیرند و امیدواریم در پایان نیم فصل اول جایگاهی مناسب در لیگ برتر داشته باشیم.

 

وی تاکید کرد: در تعطیلات نیم فصل همه ی تیم ها با جذب بازیکنان و… تیمی قدرتمند را برای نیم فصل دوم می بندند و امیدوارم مسئوولان استان بوشهر برای حل مشکلات مالی تیم پارس جنوبی چاره ای بیندیشند و این تیم با پشتوانه مردمی در نیم فصل دوم بتواند بهتر از نیم فصل اول بدرخشد.

نظر خود را برای " گودرزی : بازی با نائب قهرمان آسیا راحت نیست " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.