مطالب تصادفی

کار سختی مقابل پرسپولیس داریم

تارتار : باشگاه قول داده تا قبل از بازی با پرسپولیس مشکلات مالی را رفع نماید

بدون دیدگاه

مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی جم بازی پرسپولیس و ذوب آهن را از نزدیک تماشا کرد .


به گزارش اف سی پارس جم ؛ تیم فوتبال پارس جنوبی جم در هفته ی آخر نیم فصل اول به مصاف پرسپولیس میرود .

 

به همین خاطر مهدی تارتار سرمربی پارس جم عصر امروز در ورزشگاه آزادی تهران حضور یافت و بازی پرسپولیس و ذوب آهن را از نزدیک تماشا کرد .

 

تارتار در حاشیه این بازی در گفت و گویی عنوان کرد : ما هفته ی آخر نیم فصل اول با پرسپولیس بازی داریم و بعد از تمرین امروز ، بیکار بودم و به ورزشگاه آمدم . ضمن اینکه به هر حال یک پرسپولیسی هستیم  و دوست داریم همیشه بازیهای پرسپولیس را ببینیم .

وی ادامه داد : پرسپولیس در ۲ ،۳ بازی اخیر خود نشان داده که با اینکه بازیکنان زیادی را در اختیار نداشته همیشه پرسپولیس هست . شخصیت این تیم بالا بوده و با رفتن به فینال آسیا هم بالاتر رفته است و با این وجود کار سختی مقابل پرسپولیس داریم.

 

سرمربی پارس جنوبی جم در خصوص مشکلات مالی این تیم بیان کرد : بازیکنان با شرفی داریم . آنها درصد کمی از قراردادهای خود را گرفته اند ولی با تمام وجود بازی میکنند و نتایجی که در نیم فصل اول به دست آورده اند نتایج خیلی خوبی بوده ولی اگر تا قبل از بازی با پرسپولیس ، باشگاه نتواند به موقع به تعهدات مالی خود عمل کند فکر میکنم دچار مشکل بزرگی می شویم و حفظ بازیکنان در نیم فصل دوم خیلی سخت میشود . باشگاه پارس جنوبی هم قول داده که تا مشکلات مالی را رفع نماید تا با روی باز به مصاف پرسپولیس برویم .

 

مهدی تارتار در پایان اظهار کرد : بین دو تا فصل ، دست مان برای گرفتن بازیکن باز است ولی بین دو نیم فصل ، بازیکنان با باشگاه های خود قرارداد دارند و نمی توانیم بازیکن خوب جایگزین کنیم . بنابراین لازمه اش این است که باشگاه به تعهداتش عمل کند تا به مشکل نخوریم.

نظر خود را برای " تارتار : باشگاه قول داده تا قبل از بازی با پرسپولیس مشکلات مالی را رفع نماید " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.