مطالب تصادفی

موسوی : در تلاش هستیم قبل از بازی با پرسپولیس تیم را شارژ مالی کنیم

دیدار مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی با مسوولان باشگاه ( اختصاصی )

بدون دیدگاه

جلسه ای پیرامون تیم فوتبال پارس جنوبی جم عصر امروز بین مدیرعامل منطقه ویژه و مسوولان باشگاه برگزار شد .


به گزارش اف سی پارس جم ؛ به دنبال مشکلات مالی تیم فوتبال پارس جنوبی جم ، عصر امروز جلسه ای در عسلویه بین مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی و اعضای باشگاه پارس جنوبی جم برگزار شد .

 

*رضاییان : از تلاش های بی وقفه ی کانون هواداران تشکر میکنم . 

 

در این جلسه ، مدیر عامل باشگاه در ابتدا گزارشی در مورد عملکرد و مشکلات تیم ارائه کرد و از تلاش های شبانه روزی کانون هواداران تقدیر و تشکر کرد .

 

بهرام رضاییان در ادامه از زحمات مهندس یوسفی مدیرعامل سابق منطقه ی ویژه در زمان حضور تیم در لیگ دو و لیگ یک قدردانی و از دغدغه های مردم گفت : هواداران در تمام شرایط حامی تیم بوده اند و چه در سرما و گرما حتی در هنگام باخت تیم محبوب شان در تنها نگذاشته اند .

 

 

*مدیرعامل منطقه ی ویژه پارس جنوبی : برای خوشحالی هواداران با فرهنگ از هیچ کمکی دریغ نمی کنیم

 

مهندس سید پیروز موسوی مدیرعامل منطقه ی ویژه نیز ضمن عرض خوش آمدگویی اظهار داشت : خوشحالم که درکنار شما هستم . خودم یک فرد ورزشی و فوتبالی هستم و در سطح کشوری فوتبال بازی کرده ام . از دغدغه مشکلات آگاه هستم

 

موسوی ضمن اعلام اینکه طی ۵ سال در هیئت مدیره تیم فوتبال صنعت نفت آبادان حضور داشته بیان کرد : به خوبی از مسائل فوتبال و باشگاهی آگاهی کامل دارم . خوشحالم که تیم پارس جم با سعی و تلاش پارسال در رده پنجم قرارگرفت و تنه بر تنه تیم های بزرگ زد .

 

وی افزود : همه میگفتند شاید حضور تیم پارس در لیگ بیشتر از یک سال دوام نداشته باشد ولی اینطور نشد و با حمایت های مدیرعامل باشگاه که زحمات ایشان جای تقدیر و تشکر دارد و به خصوص هواداران که من احترام زیادی برای آنها قائل هستم این تیم نتایج قابل توجه ای کسب کرد .

 

 

مدیرعامل منطقه ویژه در خصوص هواداران پرشور تیم پارس جم و حمایت های آنها گفت : حمایت هواداران از باشگاه نوعی تعهد است و اینکه هواداران چه در سرما و چه در گرما چه ببرد چه ببازد حامی تیم هستند بسیار با ارزش است . در تلاش هستیم قبل از بازی با پرسپولیس تیم را شارژ مالی کنیم و دنبال این هستیم که مردم خوشحال باشند . نشاط فوتبالی در جامعه چیز دیگری است وقتی تیم نتیجه می گیرد باعث خوشحالی و شور و نشاط اجتماعی به وجود می آید . همچنین درخواست داده شده که به زودی نمازخانه ای در استادیوم ساخته بشود .

 

سید پیروز موسوی درباره ی تیم های پایه نیز خاطر نشان کرد : نگاه ویژه به تیم های پایه دارم و برنامه بلند مدت برای رده های سنی تیم پارس جنوبی و کشف استعداد در منطقه جهت تزریق به تیم بزرگسال درسال های آینده را در برنامه خود داریم

 

وی در پایان تصریح کرد : با توجه به جلساتی که با مدیرعامل های پتروشیمی منطقه داشته ام و مدیرعامل باشگاه نیز در جلسه حضور داشته اند همه پای کار هستن و توجه خاصی به تیم دارند . ما برای خوشحالی مردم و هواداران با فرهنگ پارس جنوبی جم از هیچ کمکی دریغ نمی کنیم

 

*رییس کانون هواداران باشگاه پارس جنوبی : هواداران پارس فرهنگ بالای خود را به همگان ثابت کرده اند .

 

در ادامه جلسه ، سید علی موسوی رییس کانون هواداران باشگاه پارس جنوبی جم ضمن تشکر از مهندس یوسفی و کسانی که از لیگ یک در کنار تیم بوده اند و اهدای دسته گل به مدیرعامل منطقه ویژه گفت : هواداران تیم پارس ، حمایت های همه جانبه ای در تمام بازیهای خانگی و بیرون از جم داشته اند و فرهنگ بالای خود و احترام به رقبا را به همگان ثابت کرده اند و زبان زد اهالی فوتبال شده اند .

 

 

*عضو هیئت مدیره باشگاه پارس جنوبی : به غیر از تیم امید در تمامی رده های سنی ۹۰ درصد بازیکنان بومی هستند

 

محمد اسدی رئیس هیئت فوتبال شهرستان جم و عضو هیئت مدیره باشگاه ضمن خوش آمدگویی و تبریک به مهندس موسوی و آرزوی موفقیت صحبت های خود را با تشکر از زحمات مهندس یوسفی آغاز کرد و در ادامه از دغدغه های مدیرعامل باشگاه و هیئت فوتبال در رده پایه بیان داشت : به غیر از تیم امید در تمامی رده های سنی ۹۰درصد بازیکنان بومی هستندو با توجه به ترافیک فوتبال در شهرستان و نداشتن زمین تمرین در شهرستان و نیاز مبرم به چمن مصنوعی بزرگ از شما درخواست فراهم نمودن چمن مصنوعی جهت تمرین رده های پایه را داریم .

 

در این زمینه مهندس موسوی قول مساعد دادند که پیگیر این موضوع خواهند بود .

 

نظر خود را برای " دیدار مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی با مسوولان باشگاه ( اختصاصی ) " ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید.


کلیه حقوق برای این سایت محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.